Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lenni a reggeli...

Mennyinek kell lenni a reggeli hőmnekha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Magasnak. Egyéni adottság, de általában 36,7 - 37,0 szoktak mérni a babás kismamák. Az én hőgörbém azonban csúnyál leesett és nem mutatott semmi bíztatót, amikor teherbe estem. Nincs tuti módszer.


Kitartás!


Üdv: 20 hetes kismama

2008. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. ma teszteltem mert már kb. 1 hete mindjárt megjön érzésem van most nagyon feszít a hasam fel vagyok fújodva és kemény alul. most vagyok a 24.napomon. ma teszteletem sajna negatív lett:(
2008. szept. 30. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai volt még az a teszt, ne add fel! Még bármi lehet!
2008. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal a mensi előtt esett le 0,5 fokot, és meg is jött! Addig 36,8 volt folyamatosan, aztán egyik reggel 36,3, és másnap meg is jött! A teszt szerintem is korai volt!
2008. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a 24. napomon vagyok, és ma reggel 37,3 volt. remélem már így is marad erre a pár napra.:)

drukkolok neked is!

2008. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is napok óta 37-37,1 a hőm reggelente, remélem így is marad, 3 napig még!!!!Drukkoljatok csajok:-)
2009. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!