Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik és még mindig...

10 napja késik és még mindig negatív a teszt? Volt valaki, akinél ez utalt problémára?

Figyelt kérdés
Pontos, 32-33 napos ciklusaim vannak, csináltam 5 majd 7 napos késésnél is tesztet, egy volt reggeli de teljesen negatív volt. Már egy hete leszakad a mellem, minden reggel rohanok a wcre, de csak nem jön meg. Lehet, hogy vetélésem volt/van? Soha nem volt problémám a ciklusommal, 2x voltam terhes. Van másnak is ilyen furcsa késése? (Amúgy biztos vagyok benne, hogy ez nem baba 3 negatív után)
2016. aug. 15. 10:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bár hál' Istennek sose volt vetélésem, úgy tudom, az pont hogy erős vérzéssel és sok esetben fájdalommal jár. Volt olyan ismerősöm,aki vajúdás erősségű görcsökről számolt be (mivel előtte már szült így tudta mihez viszonyítani a fájdalmat).
2016. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4szer maradt ki eddig a menstruációm. 3 baba volt pozi teszttel és egyszer volt,h negatív. Akkor cisztám volt. Kövi hónapnan ismét rendesen megjött,mert a ciszta felszívódott. Dokihoz mennék a helyedben,ő uh segítsègével megmondja a tutit...
2016. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem19napja kesik,akkor teszteltem mikor par napja kesett,azota nem.En megvarom,hogy kimarad-e egy honap es ha igen ujra tesztelek.Olvastam,hogy van amikor csak ugy kimarad egy havi verzes az ember eleteben.Bar nekem meg soha nem kesett ennyit.Max par napot.En kb.1honapja voltam nogyogyasznal es mindent rendben talalt.
2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia. nekem a késéstől számított 12. nap lett nagyon halvány pozitív, és azóta sem erősebb, valamiért nem választódik ki a hcg rendesen a vizeletemben, plusz később is fogant 9 nappal... kíváncsiságból csináltam egy tesztet 16 hetesen, akkor is csak nagyítóval volt látható a vonal. Szóval ebből még bármi lehet szerintem.
2016. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem biztosan meg fog jönni, csakhát idegesíti az embert. Tini koromban évente nekem is mindig kimaradt egy hónap. Talán csak sok volt a stressz :$ Köszi a válaszokat!
2016. aug. 15. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod,hogy megfog jonni? :)
2016. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert van 3 nega tesztem és psm tüneteim:)

Mondjuk azok egyben terhes tünetek is. De én nem vagyok rákattanva a gyerektémára, reális esélye inkább annak van, hogy csupán késik (csak azt tudnám miért ennyit).

2016. aug. 15. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél éve (38 évesen) 45 napra jött meg. De nem voltam terhes. Előtte és azóta sem volt ennyi késésem soha.
2016. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha ennyire biztos vagy benne, miért veszed ennyire számításba a terhességet? Mondom, nekem ugyan ez volt, kb 8 nega teszttel, sőt, mivel ovuteszteltem és az is nega volt, esélyt se láttam, aztán most mégis 34 hetes vagyok...
2016. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Biztosan nagyon ritka eset a tiéd utolsó, mert persze biztosan ilyen is van!


Amíg nem csináltam 3 tesztet, addig én is babára gondoltam, de mivel mind azt mutatta, hogy nem, most már nem számolok ezzel :)

45 nap nem semmi biztosan begolyózok!

2016. aug. 15. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!