Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik és még mindig...

10 napja késik és még mindig negatív a teszt? Volt valaki, akinél ez utalt problémára?

Figyelt kérdés
Pontos, 32-33 napos ciklusaim vannak, csináltam 5 majd 7 napos késésnél is tesztet, egy volt reggeli de teljesen negatív volt. Már egy hete leszakad a mellem, minden reggel rohanok a wcre, de csak nem jön meg. Lehet, hogy vetélésem volt/van? Soha nem volt problémám a ciklusommal, 2x voltam terhes. Van másnak is ilyen furcsa késése? (Amúgy biztos vagyok benne, hogy ez nem baba 3 negatív után)
2016. aug. 15. 10:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül 17 nap késéssel, de megjött. Nem durvább, mint szokott, ez csak egy ilyen hónap volt!
2016. aug. 22. 13:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!En vegul teszteltem,es pozitiv lett,holnap megyek dokihoz.Nekem3om het keses utan lett pozitiv.Igaz csak akkor teszteltem mikor kereken egy hetet kimaradt.Aztan nagyon durva tuneteim voltak es teszteltem megegszer mikor mar harom hetet kesett,eros pozitiv lett.Remelem majd nektek is ossze jon! :)
2016. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jah hát nekünk már összejött, épp most nem akarunk babát! :)

De neked gratula, biztosan hosszabb volt az ehavi ciklusod és azért nem mutatta ki az elején!

2016. aug. 23. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!