Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eseje annak, hogy...

Mennyi az eseje annak, hogy teherbeestem, ha a baratommal gumi nelkul kezdtuk el a szeretkezest, de csak egy kis ideig volt bennem, nem elvezett el es a menszeszem utolso napjaban voltam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

minimális. Noha a mensi utolsó napjaitól nem árt megint vigyázni!! De általában a ciklusod közepe felé van peteérésed, amikor nagyon kell vigyázni!

Teljesen biztosat akkor tudni, ha esetleg nem jön meg időben a köv(nem azért mert most esetleg stresszelsz emiatt, ne tedd, szerintem abszolút nem érdemes)és tesztelsz. Néha amúgy arra is jó a teszt, hogy a negatív eredménye megnyugtat, és utána megjön....

2008. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát elvileg lehetsz terhes de kicsi rá az esély!Még ha nem is ment el az előváladéktól is teherbe lehet esni! Én pl. közvetlen a menszim után estem teherbe! De ha esetleg késik akkor az nem feltétlenül jelenti azt h terhes vagy (mint ahogy az első válaszoló is írta), mert okozhatja a stressz is! Legközelebb inkább jobban vigyázzatok és védekezzetek ha nem akartok még babát! Minden jót!
2008. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2008. szept. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!