Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlen módon a párommal...

Felelőtlen módon a párommal lefeküdtünk és nem védekeztünk. Nagyon félek, hogy terhes lehetek. Mikor vegyek tesztet? Mennyit várjak addig?

Figyelt kérdés

és a teszt ,hogy működik, mármint mikor kell megnézni, reggel? vagy hogy van ez? AZ az igazság,hogy ráadásul ez volt nekem az első, most veszítettem el a szüzességemet. nagyon szégyenlem magam és bűntudatom van. ráadásul ittasak is voltunk...

és vettem be eseményutáni tablettát, az esemény után 10 órával már be is vette. szóval viszonylag hamar.. korábban nem tudtam , mert éjjel történt és még doki, gyógyszertár..stb.

tudom, hogy az sem 100 %-os, ezért biztosra akarok menni, hogy nem lettem-e terhes...


2016. aug. 16. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nyugodj meg, igy szinte semmi esélye hogy terhes lehetnél.
2016. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem.!

De ha megnyugtat egy teszt, kb 1000.- ért már vannak. Állt. 14 naposak, de a 18.- napon érdemes.. Akkor egyértelműen / erősen lehet látni ! :) a többi rá lesz írva !

2016. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
85%-os a hatása a gyógyszernek. hallottam már olyat, hogy valaki a gyógyszer ellenére is teherbe esett, ezért szeretnék biztosra menni. Köszönöm a válaszolkat!
2016. aug. 16. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Aktus után 14nappal tesztelhetsz reggeli első vizeletből.
2016. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!