Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel lefeküdtünk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lefeküdtünk, de mikor levettem az óvszert és jól felfújtam, észrevettem, hogy ereszt. Mennyi az esélye, hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés

Kb. 15 percnyi szex után abbahagytuk, mert mindketten fáradtak voltunk és így nem élveztük. Nem élveztem bele. Miután hazament a barátnőm, gondoltam megnézem az óvszert. Jól feltöltöttem vízzel és mikor elég nagy volt a nyomás, láttam hogy a közepe fele spriccel egy aprócska lyukon. Arra nincs esély hogy a víz miatt lyukadott ki? Vagy hogy az előváladék nem ért el odáig, hogy kifolyjon?

Köszönöm a válaszokat, ő 16 éves, én 17.


2015. jan. 25. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Azt már meg sem kérdezem, miért akartál belőle vizibombát csinálni? :D


Nem lehet terhes. Előváladékban nem igazán van sperma.

De ezt talán tanították is.

2015. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppen az előváladéktól is lehetne, de szerintem ebben az esetben nagyon kevés rá az esély. Nyugi :)
2015. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

1# az előváladéktól lehetsz terhes. És ki ne szeretné a lufikat? :D

2015. jan. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!