Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mensi előtti napokon...

Ha a mensi előtti napokon kicsit barnázok az nem befolyásolja, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami hormonzavarom?
2008. szept. 30. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az teljesen normális. Bár nekem nem szokott barnázás lenni, de van akinek van. Nem hiszem, hogy lenne bármiféle problémád e miatt. Sok sikert!
2008. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis hormonzavar nem kizárt, ki kéne vizsgáltatni. De lehet, hogy ez nem jelent semmit, nekem is volt ilyen, sőt mielőtt babás lettem, bizony szinte minden hónapban volt pár nappal mensi előtt! nekem először rózsaszínes volt, majd bebarnult, és jött!
2008. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolja. Nem vagyunk egyformak, mindenkinek mas a mensije. Nekem mindig 5 napos volt, amibol az elso es az utolso ket nap csap barnazas volt. Most vagyok a 22. hetben. Sok sikert!
2008. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem mindig barnáztam, és összejött a bébi! Ne aggódj nem befolyásolja:)
2008. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem negatív tapasztalatom van csak sajna ezzel a barnázással. Ha csak ez van és nem jön meg és erős +at tesztelt akkor tuti baba van! De nekem is menzi helyett csak ez volt és végül a doki megállapította a pcos-t! Remélem nálad minden rendben és kisbabád lesz!!!!! Drukkolok!!!


Ja amúgy néhány nő a beágyazódáskor tapasztal ilyet!

2008. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!