Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a húgommal, hogy a megszakítás nem védekezés?

Figyelt kérdés
17 éves húgom, suliba jár, nem dolgozik, együtt van egy semmirekellővel, aki semmit nem csinál, suliba sem jár. Sosem védekeznek elmondásuk alapján, mondván "időben kihúzza" Tudtommal így is teherbe lehet esni, hogyan tudnám felfogatni ezt velük? Mert ha lenne gyerek, az fix hogy rám maradna, mivel velem él a hugom.
2016. aug. 16. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

szia !


Hát nem egyszerű a helyzet. Próbálj meg jó pillanatot találni nála, amikor látod azt hogy nyitott az infóra ... mert hát 17 év legneccesebb dacos korszak...

Vagy keress a neten olyan topikokat , ami arról szól hogy a megszakítással az illető egy nem kivánatos terhességet produkált magának ...


Magyarázd el neki, hogy egy abortusz nem egy kellemes dolog... és kihathat az egész életére is... Sok sikert.

Esküszöm nem irigyellek !

2016. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mutattam neki egy csomó linket, kérdéseket itt is, hogy hányan este így teherbe. De nagyon makacs, nem bírok vele. Megértem, szar neki, apánk lelépett, anya 2 éve halt meg, velem meg úgy van, hogy én csak a bakautomata vagyok. :( Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon, főleg egy ilyen semmirekellővel.
2016. aug. 16. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 tesóm van..felnőttek már ők is. Hugom ugyan ezt csinálta,szintén egy lúzerrel állt össze,teherbe is esett. Nem nálunk laknak,de szintén azt hitte bank automaták vagyunk a férjemmel.Akár milyen tesóm is, a sarkamra álltam,és meghúztam egy határvonalat! Nincs több pénz! Álljon talpra,ha már ilyen felelőtlen!És láss csodát,még ha nyögve nyelve is megértette,hogy rám ezentúl bizony nem támaszkodhatnak,az én nyakamra több gyereket ne szüljön! Nagy harcot vívtunk...de felfogta.Már amennyire. Az hogy védekezni kéne már csak azért se értette meg.Dacolt.Hiába pofáztunk a szüleinkkel karöltve. Már csak azért is teherbe esett... hú....durva korszaka volt ez.Na most issza a levét rendesen!! Már nem olyan vicces gyereket nevelni,és anyának lenni. Szóval sajnos szerintem hiába papolsz neki,már csak azért se csinálja majd úgy ahogy a helyes. Gondolom 18 éves koráig akkor te vagy a gyámja. Patt helyzet. :( Sok erőt és kitartást.Még van egy éved,utána én kitessékelném,mehetne a lúzer barátjához,és megtudná milyen az igazi élet,sírva rohanna vissza hozzád a lúzer pasi nélkül!!!
2016. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan közöld vele, hogy ha teherbe esik, kb. mérget vehet rá, hogy szülni fog, mert NINCS pénzed abortuszra.

Mire szül, betölti a 18-at, és mehet amerre lát, gyerekkel együtt.

Ne más faxával verje a csalánt.


Kicsit elgondolkodik utána.

És jobb, ha fiúzás helyett töri a fejét, hova megy. Mert ha ilyen link ő is, tönkre fogja tenni az életedet.

Vagy keressen olyan pasit, aki eltartja, és mehet oda lakni.


Keménynek kell lenned, különben te fogod eltartani élete végéig. Se család, se gyerek. Mármint neked.

2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Uhh.nem irigyellek.

Latom mar mindent megprobaltal.bird ki ezt a rovid idot aztan kuld el.

Testveri szeretet,oke.na de van hatar.

Ha O igy szeretne elni akkor hajra.de 17evesen mar olyan hulye kisgyerek aki nem erti meg.ez inkabb csak dac.meg a csakazert sem.ugyis nekem van igazam es sorolhatnam.

En sem hallgattam a szuleimre sokmindenben.a sajat karomon tanultam meg par dolgot.de a vedekezes az nem tartozott ezek koze.

Esetleg vidd el egy nogyogyaszhoz es irass neki gyogyszert,plusz ott a doki talan tud ra hatni.

2016. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rábeszélhetnéd a fogamzásgátló tablettára! Már egész jó árban lehet kapni némelyiket, az ő esetében jobbat nem tudok!
2016. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig nem tér észhez amig nem esik teherbe és nem kaparják ki belőle... Meg nem kötelességed magadhoz venni azt a babát.. Akkor szépen állami gondozásba kerül a baba ha még is megszüli. 17 éves és ha ennyire nem hallgat rád akkor csak a saját hibájából fog tanulni másból nem
2016. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, ha terhes lesz, mehet a francba innen, oldják meg. Mire ő: nem leszek terhes mert vigyázunk, időben kihúzza bla bla bla... Jó, én komolyan mondtam, hogy akkor kalap kabát, de nem hiszi, amíg meg nem teszem.
2016. aug. 16. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg rávenni fogamzásgátlóra vagy Nuvaringre. Bár kiadás, de pár pillanat az egész naponta, sőt a Nuvaring havonta és megússzátok az aggódást, főleg te, mivel ahogy olvasom a tesód nem aggódik! Esetleg próbálj meg beszélni a srác szüleivel, gondolom ők sem szeretnének nagyszülők lenni. Próbáld megmagyarázni neki, hogy a barátjának is jobb lesz ha nem kell mindig kihúznia, hanem lazán szexelhetnek. Csak a hasznukra válhat, hátrányuk jó esetben nem is lenne!

Ha nem sikerül akkor tényleg valamilyen büntetés vagy fenyegetés fog csak használni...

Nagyon nagy divat ez a "védekezés" mai napig, nekem a gyógyszerésznek tanuló 24 éves barátnőm is okoskodik, hogy már pedig így nem lehet teherbe esni, ki ne találjam, hiszen ő sem terhes ahogy látom stb. Szóval én vagyok hülyének nézve, szép kis helyzet mondhatom...

2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válaszokat nem olvastam.


Vedd rá a fogamzásgátlóra, háromhavonta 6ezer forint a közelében sincs egy gyerek költségeinek.

2016. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!