Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam olyan dologról ami...

Hallottam olyan dologról ami a nyálból kimutajta mikor van peteérésem. Mi a neve és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, már a naptár módszerel próbálkoztunk de nem jött ösze.Köszönöm előre is.
2008. szept. 30. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
PG 53 törpemikroszkóp. A patikában lehet kapni...kb 1000-1500 ft.
2008. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a PG53 torpemikroszkop. Ne ijedj meg, ha az elejen nem mutat semmit, mert ki kell tapasztalni a mukodeset. Nekem mindenesetre bevalt, mert mutatta a peteerest, sot! Ovulacio utan vegig pafranyos maradt (ami egyebkent a peteerest jelzi), igy szinte biztos voltam benne, hogy megtortent a megtermekenyules. Most vagyok a 22.hetben.
2008. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és jó babavárását:)
2008. szept. 30. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja használom,LH teszttel együtt...abszulut nem páfrányos mikor az LH teszt már peteérést mutat,pedig napi 2x-3x tesztelek vele.
2008. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tipp az elottem hozzaszolonak: teszt elott ne egyel, ne igyal legalabb 2 oran keresztul. Es ami meg nekem befolyasolta, az a sok folyadekbevitel volt fitness kozben, hiaba telt el min. 2 ora az utolso korty es a teszteles kozott.
2008. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ettem,nem ittam,nem dohányoztam elötte...szóval majdnem egésznap étlen szomjan voltam :)
2008. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja vettem, 2200 ft-ért. peteéréskor páfrányos volt, és még utána vagy 4 napig. aztán nem érdekelt, nem méricskéltem, ma reggel csak összevisszaságot mért, délután meg páfrányt. szerintem annyira nem megbízható. Az LH teszt inkább.
2008. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. 5. válaszolónak üzenem, ha gyereket akar, vagy vár, ne dohányozzon! De ő tudja, ez csak magán vélemény. Bocsi.
2008. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolonak! Nem dohányzom!!! Csak felsoroltam mindent ami az eszembe jutott hogy nehogy azt a választ kapjam hogy dohányozni sem szabad 2 órával a mintavétel előtt.. Nem kell egyből agresszívan válaszolni!!! 5.válaszoló
2008. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!