Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gyógyszert szedek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyógyszert szedek mikor van peteérésem már ha van? Illetve hallottam ha 1 tabi kimarad nagy az esély a terhességre ha akkortájt van "akció". Akkor mégis hogy lehet biztonságos a szünetben?

Figyelt kérdés

pl: a fentiek alapján szünet 1. napján hogy-hogy nem esünk teherbe?

Juteszembe: 19 vagyok és szedek tabit és nem hülye csak nem megfelelően tájékoztatott ezügyben...

Gúnyos megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi szal ha lehet...


2008. nov. 4. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
A bogyó meggátolja a peteérést. Amikor 21 nap után abbahagyod, pár napra rá megvonásos vérzés keletkezik, 28 naponként. Így szabályozza a ciklust. A szünetben nem tudsz teherbe esni. Csak akkor, ha pont akkor nem veszed be, mikor peteérésed lenne...
2008. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Rá van írva tájékoztatóra, mi a teendő, ha kihagysz egy vagy több szemet.
2008. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom hogy mi a teendő ha egy kimarad, engem az érdekel h akkor miért van nagyobb esély a teherbeesésre.

2008. nov. 5. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy mikor hagyod ki a tablettat, ez is rajta van a tajékoztatón. Pl. az elején és közepén baj, mert akkor lenne peteérésed és ha kihagyod, akkor nem akadályozza azt meg. Minden egyéb le van irva a tájékoztatón, tehát azt nem irnám le, ha nem hiszel annak, hogy véd a 7 napban is akkor fölösleges tablettát szedned.
2008. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta, álterhességet csinál, mivel hormonkészítmény, és így "veri át " a spermákat.1 tabletta kihagyásától nem eshetsz teherbe, ez 100%. Persze ez nem azt jelenti, hoy ha kihagysz 5 tablettát, nem leshetsz terhes. Figyelj oda, és szedd rendesen.
2008. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igyekszem is rendesen szedni. ;)
2008. nov. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!