Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában kinek sikerült a...

Mostanában kinek sikerült a Clostylbegyt kúra?

Figyelt kérdés
Volt 3 hónapja egy missed ab.-om. de az előtt nehézséges volt a teherbeesés (IR,peteérés probléma) Most lehet újra probálkozni kaptam 3.naptól 5x1. Most a 12.ciklusnapon vagyok! Kis alhasi nyomást tapasztalatok úgy 3-4 napja. Ez ugye normális?
2016. aug. 18. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem normális. Én is clostyztam ebben a hónapban nekem 5x2 volt az adag. 28. Ára nem várom. Drukkolok.
2016. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy kalappal neked is! :) elsőre kaptál 5x2?
2016. aug. 19. 04:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális a nyomás.Követitek ultrahanggal a peteérést?

Nekem 3.clostis babám bújócskázik a pocakomban.

2016. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez volt a 4. Clostis hónapom, szerencsére nem jött meg, pozit teszteltem, jövőhéten megyek orvoshoz! :) <3
2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem is normális, én is éreztem ezt mindig. És én is napi 2 szemet szedtem 5 napig :)
2016. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Második kúra után lett egy szép pozitív tesztem! Kis alhasi szúrkálás kb. mint peteéréskor . Valaki hasonló? Hétfőn megyek orvoshoz...
2016. okt. 7. 07:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok !

Mi holnap már a 14hetet töltjük.


#3

2016. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is gratulálok. Akkor ti már "nagyok" vagytok!! 😉 é
2016. okt. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!