Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyt kúra utáni...

Clostylbegyt kúra utáni szünetben sikerült-e valakinek a baba?

Figyelt kérdés
3 havi closty kúra után vagyok,reménykedhetem,hogy összejön a baba?A kúra alatt voltak szép nagy tüszőim(uh),de baba mégsem lett.
2011. júl. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első Closty-kúrám 3. hónapjában (idén áprilisban) volt egy éve, hogy sikertelenül próbálkoztunk (PCO-m van), majd nyárra kilátásba került az átjárhatósági vizsgálat, amitől rettegtem. Az orvosommal megbeszéltük, hogy a HSG után jelentkezem nála és meglátjuk, hogyan tovább, erre május végén, a nemvárt napján pozitív lett a tesztem, alig hittem a szememnek.:) A Closty szedése alatti 3 hónapban folyamatosan jártam UH-ra, érett tüsző(ke)t mindig talált az orvos, de hiába időzítettük az együttléteket, a kúra alatti hónapokban mindig csalódás követte a reménykedést. Mivel a következő ciklusban már nem szedtem a Clostyt és nem is mentem UH kontrollra a pé. miatt, nem tudtuk "előre megírt forgatókönyv" szerint alakítani az eseményeket sem, a csoda pedig megtörtént.:) Ami biztos -bár tudom, közhelyesen hangzik-, hogy görcsösen rákattanni a témára nem érdemes, én is májusra fáradtam bele a kudarcsorozatba és amint sikerült elérnem, hogy ne az ezen való rágódással teljenek a napjaim, azonnal meg is fogant a kis pöttöm.:)

Sok erőt és kitartást kívánok, biztosan sikerülni fog!


9 hetes kismami

2011. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,és gratulálok:-))Reményt adtál...hétfőn megyünk nyaralni,talán sikerül elvonnom a figyelmemet a Baba-témáról...aztán majd meglátjuk.Jó egészséget!
2011. júl. 2. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én két hónapig szedtem clostit, de egyik hónapban sem volt peteérésem, viszont jó sokat híztam. :( Harmadik hónapban már nem szedtem, és megfogantak a babák. :) Nekem is az volt az első hónapom régen, amikor nem mértem, sem teszteltem semmit. A tesztet is csak azért csináltam meg, mert még volt egy itthon. :)

Sok sikert neked! :)

2011. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem!
2011. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!