Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n mennyire valószínű,...

12. dpo-n mennyire valószínű, hogy a Facelle teszt biztosat mutat?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim (mindig), vasárnap kellene megjönnie, péntek reggelre terveztem egy Facelle tesztet. Mivel az egyik legérzékenyebb, gondolom ha van valami, már halványan mutatnia kéne majd.
2016. aug. 18. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Próbáld meg, én se bírnám ki, de ha negatív se keseredj el.
2016. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Nekem 15. Dpo-n lett extra halvány, a 12. Dpo-n hófehér lett volna.
2016. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért nagy eséllyel már kimutatja. Persze nem biztos. Én x-epillel teszteltem pont így 2 nappal nemvárt előtt, és pozitív lett.
2016. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.dpo-n már kimutatta. Nekem is 28 naposak voltak a ciklusaim. Most egy 11 napos gyönyörű kislányt boldog anyukája vagyok.😊
2016. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13.dpon mutatta. Nekem 11dpom van/volt menzeszig mindigis.. szval akkor mar kesett
2016. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ma teszteltem gagyi vaterással 10. dpon halvány, de jól látható második csíkot :) (másodjára, két éve is ekkor teszteltem, akkor is kb ugyanilyet, most alszik :) )

Szóval ha nem sajnálod rá a tesztet, akkor szerintem hajrá, de ha nem lenne semmi, akkor se keseredj el, a többségnek nemvárt napján lesz pozitív a teszt.

Sok sikert!

2016. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tuti biztos vagy benne, hogy akkor volt ovu és tuti, hogy 12 dpo akkor már valaminek látszania kell a facellen, mivel nagyon érzékeny teszt! Hiába 25-ös elvileg, gyakorlatilag 10-es érzékenységű. Én tuti voltam az ovuban, és a facelle mér a 9dpon halvány pozi lett! :)
2016. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma reggel, negatív lett. Holnap reggel nem lett volna rá időm, vasárnap meg már felesleges lett volna, reggel általában megjön. Ezért kérdeztem mit gondoltok. Érdekes egyébként, mióta semmivel nem védekezünk (május óta), azóta már fél nap "csúszás" sincs a ciklusomban. Már a 28. nap reggelén megjön. Pedig előtte is "csak" Pharmatex volt, mégis 28-29-30 napos volt a ciklusom.
2016. aug. 19. 09:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire biztos h vasarnap megjon miert tesztelsz?
2016. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!