Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tűszőrepesztő injekció után...

Tűszőrepesztő injekció után mennyi idő a maximum amíg megrepedhet a tüszőm?

Figyelt kérdés

2 napja a doki egy 20 mmes tüszőt látott a bal oldalon, és aznap este be is kellett adjam az Ovitrelle-t.

48 órával utána sem érezem még a tüszőrepedést!

Lehetséges hogy már megvolt és nem éreztem?

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 18. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
24-36 óra, de nem kötelező érezni.
2016. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a beadás után pontosan 36 óra múlva lesz tüszőrepedés. Ha nem lehetne ilyen pontosan tudni,akkor lombikozni sem lehetne. 35 óra múlva elkezd leválni a tüsző,ekkor szívják le,erre van egy órájuk,mert repedés után már nem lehet.
2016. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom hogy nem kötelező érezni, de amikor magától reped meg szoktam érezni, ezért zavar hogy most nem éreztem semmit.

2016. aug. 19. 10:17
 4/4 Kate1987 ***** válasza:
100%
Beadas utan max 12 oraval el kell kezdeni a nemi eletet, mert a spermak 72 orat elnek es mire a tuszo reped legalabb talalkoznak. Nekem junius 7-en adtak ovitrelle-t es aznap este es masnap reggel kellett akciozni. Sajnos akkor nem jott ossze, de nagy meglepetesemre ebbe a honapba nem jott meg (15-en kellett volna) es kedden pozitivat teszteltem. Tegnap latott mar a doktorno es ott van a pici petezsak, most varni kell hogy fejlodjon. Az ovitrelle talan 3 honapig meg elosegiti a tuszorepedest, nekem ezt mondta a doktorno. Hajra es ne keseredj el hogy ha most nem jon ossze, en nagyon kiborultam es lemondtam egyelore rola. Es lass csodat.
2016. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!