Most mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2 napott késett a menszeszem. A hőm 37 fok volt 16 napig. Amikor megjött lement 36,9. 2 napig volt meg. De szinte alig volt valami. Most meg 4. napja szórakozik a hőm, egyik nap 36,7 másik nap 37. Így váltogatja. Nem tudom most mit gondoljak. Lehet baba, vagy szórakozik a testem. A teszt negatív lett. Volt már valaki ilyen furcsa helyzetben?
2007. nov. 16. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Minden lehetséges. Csinálj megint egy tesztet 1 hét múlva.
2007. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Nos,a hőmérős módszer szinte az egyik legmegbízhatatlanabb.Lehet egy kósza megfázás,ebben a taknyos időben nem is csoda.De lehet baba is...Amúgy ez az épphogy hőemelkedés nem hiszem,h sokat elárul.

Inkább egyél rendesen,és ne akard görcsösen a babt,mert akkor tutira nem fog sikerülni.

2007. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen es nem jelent semmit,mensi elott mindig leesik es aztan igy megy fel es le aztan ovulacio utan egy ideig fenn marad,erre ne alapozz szerintem se.megjott megha keves is volt de megvolt azt irod,hod lejjebb ment es a teszt negativ,szerintem biztos h nincs baba.remelem tevedek.es ha akartad sikerult de nem sok eselyt latok ra:(
2007. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló volt a helyzet nálam is. 2 hónap, 2szer 2 napos menses, 37 fokos hőemelkedés, negatív teszt. Nekem a tünetek is meg voltak. Dokihoz csak 21-re kaptam időpontot (szakrendelőben!), de én szinte biztosra veszem, hogy áldott állapotban vagyok. Az alhasam kicsit domborodik, nem olyan feszes, és lapos mint régen, pedig szinte alig eszek. Szerintem vérzsivgálatot csináltass, az biztos, vagy nődoki. Drukkoljak?

2007. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!