Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek én most mire...

Szerintetek én most mire gondoljak ilyen helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 3 halvány pozitív tesztem. De nem azonnal jelent meg rajtuk a 2. csík, szerintem később lett egyértelműbb. Vannak furcsa tüneteim, ami még nem volt soha: pl. szúrást érzek jobb oldalt egy pontban a hasam környékén (de nem a petefészkemnél hanem fentebb annál), nagyon feszít a hasam és érzékeny is, a mellbimbóim olyanok lettek, mintha meg lennének repedezve és néha fehér a közepük és ilyen kis dudorkák jelentek meg körülöttük.

Most akkor mi van? Én már többet nem tesztelek, mert már régen erősödnie kellett volna neki. Szerintem megvárom a következő menstruációm...meglátom hogy alakul. Most utólag 1 napos görcs nélküli vérzésem volt egyébként, de az elég régen volt már: április 14-én. Tehát a teszteknek már régen erősnek kéne lennie, így én már nem reménykedem.

De miért vannak ilyen tüneteim? És ha nem erősödött a csík, akkor miért jelenik meg rajta egyáltalán? 2 fajta tesztet is csináltam, ugyanaz a helyzet mind2 esetben.


2011. ápr. 26. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A 2 csík az 2 csík. Akkoris, ha halvány.

Terhes vagy.:)

Menj el minnél előbb dokihoz, és ő megerősíti, hogy az vagy e.

2011. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta késik! Nekem azt mondta a dokim,hogy ez csak részben igaz, hogy a halvány csík is csík! Annak igenis erősödnie kell egy idő után, ahogy nő a hcg a szervezetben. Ha nem erősödik, akkor lehet,hogy ciszta miatt pozitív, vagy sajnos elkezdődött a terhesség, de fel is szívódott!
2011. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát komolyan nem tudom, mit gondoljak. Azt nem értem, hogy miért nem jelent meg azonnal a 2. csík? Miért csak később? De már teljesen egyértelműen ott van, csak nem erős!

És ez a szúrás ez nagyon furcsa még, soha nem éreztem így.

Hát ha el is megyek dokihoz, akkor szerintem a jövőhét csütörtökön megyek leghamarabb, hogy vizsgáljon meg hüvelyi ultrahangon jó alaposan most már, addigra már csak kiderül hogy van-e kisbabám, vagy csak szórakoznak velem a tesztek meg a tünetek!

2011. ápr. 26. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha felszívódott volna a baba, akkor már nem éreznék semmit, nem? Meg akkor már totál negát teszteltem volna szerintem...Mert múlt héten ilyenkor is halvány pozi lett. És most szintén ez a helyzet, nem lett halványabb. Ugyanolyan. A különbség az, hogy most délutáni vizeletből csináltam.

De többet már nem akarok tesztelni.

2011. ápr. 26. 16:41
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tudnál képeket feltenni a tesztekről?

Azzal együtt, hogy mikoriak? Talán többet tudnánk mi is segíteni.

2011. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De képen szerintem nem látszik annyira mint élőben. Mert csak telóval tudok fényképezni, nincs fényképezőgépem.

Ott a 2. csík, nem kell forgatnom se, csak halvány és később jelent meg, nem azonnal.

Nekem a legfurcsább az egészben, hogy ma egész nap szúr a hasamnál, nem tudom pontosan hogy ott mi van, de szúr elég feltűnően. És itt még sose szúrt!

2011. ápr. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!