Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie....

Ma kellett volna megjönnie. Van egy kevés fehér folyásom, mindjárt megjön érzésem, és szurkál a petefészkem, puffad a hasam. Ezek jó jelek?

Figyelt kérdés
Tesztelni még nem szeretnék, csak pár nap múlva, mert már épp eleget pocsékoltam el:(
2008. szept. 30. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! én holnapra nem várom és ugyan ezek a tüneteim. Remélem mind a kettőnknél ott lapul a pocaklakó:)
2008. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
tesztelj
2008. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: írj, hogy mi újság! Drukkolok!

Tesztelni azért nem szeretnék, mert nincs fölös 800 forintom. Úgy gondoltam, ha nem jön meg, akkor pár nap múlva tesztelek, mondjuk péntek környékén. Addig meg izgulok, ha a mensi meg nem lep..

2008. szept. 30. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Teszt!!!
2008. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt! Most 6 hetes múltam, gratula ;)
2008. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, és elmúlt a mindjárt megjön érzés is. Az utóbbi jó jel?
2008. okt. 1. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek voltak a tünetek, késett is 1,5 napot, de sajnos megint nem baba :-((
2008. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! első válaszoló vagyok. még semmi, de nem nagyon élem bele magam. tesztelni sem akarok, mert ha negatív, csak elkeseredek. így marad a várakozás.
2008. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam még semmi, bár egyszer már volt olyan, hogy késett 4 napot... Mindenesetre nagyon reménykedem!!Első válaszoló! Ugye Nálad sincs semmi?
2008. okt. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!