Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak túl...

Lehetek terhes vagy csak túl aggódom az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal már lassan egy éve vagyunk együtt és júniusban lefeküdtünk én nekem ez volt az első alkalom védekeztünk is óvszerel. A menstruacióm rendszeresen van azóta 3-4 napig tart az első két nap erős az utolsó nap meg gyenge a vérzésem igazából semmi tünetet nem észlelek magamon csak ha arra gondolok, hogy mivan ha terhes vagyok akkor neki áll fájni a hasam. Kérlek nyugtassatok meg mert elég ijedős vagyok ezen a téren.

17/L



2016. aug. 19. 00:19
 1/7 zombienyul ***** válasza:

Szia! Ha tényleg óvszerrel védekeztetek, akkor nem lehetsz terhes. :)

Persze előfordulhat baki, ezért nem árt aktus után ellenőrizni a gumit.

(Én is parázós vagyok)


21/L

2016. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes,neharagudj de attól hogy 'neki áll fájni " a hasad a terhesség gondolatától ettől nem leszel várandós.
2016. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az óvszer kiszakadhat nem 100%-os védelem az eset után nem árt megnézni hogy elszakadt-e ha így tettetek és nem szakadt el akkor nem valószínű de mint mondtam kiszakadhat.
2016. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen menstruálsz, az esély a terhességre gyakorlatilag nulla.
2016. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Ha fokozni akarod a biztonságot (a gumi lecsúszása, kilyukadása vagy egyéb ügyetlenséggel szemben), akkor használhatsz hüvelykúpot is a gumi mellett.

Így akkor sem kell rohanni esemény utáni receptért, ha a gumiról bármi gond kiderülne.

2016. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Írass fogamzásgátlót
2016. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!