Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha ilyen eredmények...

Mit jelent ha ilyen eredmények jöttek ki lehetek valaha terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Volt egy allergia vizsgálatom amiben ki jött hogy van pollen allergiám m

És volt egy immunológia vizsgálatom amiben gyenge pozitív lett a simaizom AT.


Ma kaptam meg az eredményeket de halvány gőzöm sincs mi ez?

Szeretnénk babát ezek az eredmények mellett lehet baba?


Jövő hét csütörtökön kell orvoshoz menni és tudom orvos fogja meg mondani de légyszi valaki? Nagyon köszönöm!


2016. aug. 18. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Már miért ne lehetnél ettől terhes?
2016. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettől szerintem igen :) aggódalomra semmi ok :)
2016. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld kéz 😌

Kb fél éve voltam nőgyógyászaton rák szűrés miatt és volt hasi ultrahangos vizsgálat is és akkor mondta az orvos hogy van egy 12 mm -es mioma .

Akkor még nem volt szó baba témáról kíváncsi vagyok mit fog mondani az orvos?

2016. aug. 18. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt általában laparaszkopiás beavatkozással megoldják ha nem szívódik fel és problémát okoz. Nyugodj meg nem lesz semmi baj. :)
2016. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis hová jártál biológia óra helyett, hogy szerinted van összefüggés a légúti allergia és a termékenység között?
2016. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Senki nem orvosnak születet szerintem.

Nem kell egyből senkit oltogatni ha vmit nem tud.Azért írta mert szeretne rá értelmes választ kapni.

A másik (egészségügyis lévén) igenis sok mindenhez köze van az immunólógiának olvass utánna!

2016. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszoló. Annyit én is tudók hogy igen van köze az immunológia részének a teherbe esésnek.

Tegnap meg kérdeztem egy ismerőst egészségügyis hogy ez mi? És azt mondta hogy azért lehet gyenge pozitív a simaizom mert a mióma miatt de az is lehet hogy az allergia miatt szóval magyarul gátolja a teherbe esést a mióma 😞

2016. aug. 19. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:

A mióma egyszerű sejtburjánzás, jóindulatú daganat. Leggyakrabban a méh simaizomszövetén keletkezik. Valójában a hormonális változás miatt alakul ki feltehetően. Ha már akkora méretet ölt,hogy nagyon problémás meg fogják műteni de majd az orvos megnézi és meg mondja mit tehet.

Kissebb miómát észre sem lehet venni (csak rutin vizsgálatokkor hüvely Uh-val), még a nagyob már okozhat tüneteket.

Remélem tudtam picit segíteni.

2016. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó. És köszi szépen.
2016. aug. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!