Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nehezen jön össze a...

Akinek nehezen jön össze a baba, hogy viseli?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
szarul
2016. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőként egy nem túl közeli barátnőmön azt látom, hogy rendkívül rosszul. Időzített összebújások vannak a férjével, majd a fél hónapja azzal telik, hogy tüneteket keres magán, hátha sikerült. Napokig szinte depresszív hangulatban gubbaszt otthon, ha megtudja, hogy valamelyik kollégája vagy ismerőse babát vár.

Közben meg elmeséli, hogy MINDEN aktus után kb. 15 percig gyertyaállásban "pihen" vagy éppen közben párnát tesz a feneke alá, de az orvosa által felírt vitaminokat és egyéb gyógyszereket nem szedi be tisztességgel a férjével egyetemben...

2016. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6 év után eljutottam arra a szintre, hogy már egyre kevesebbet foglalkozom vele. A vitaminok, táplálék kiegészítők közül is csak azokat szedem, amiben nagyon hiszek. Már nem vagyok hajlandó marékszámra tömni magamba több tízezerért őket. Már nem figyelem a petérést sem, nincsenek időzített együttléteink; csak szertjük egymást, amikor jólesik. (Egyébként így sokkal többet vagyunk együtt, jobban kívánjuk egymást; mint előtte, amikor 'kötelező' volt.

Most így sokkal boldogabbak vagyunk; megújult a kapcsolatunk.

Persze nagyon szeretnénk már babát, de már nem olyan görcsösen...

2016. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 eve varom hiaba..... Mar eljutottam oda par ideg osszeomlas utan hogy egyre jobban nem erdekel.... Bele untam. Allandoan a homerozes a tesztek. Aztan a negativ terhessegi tesztek tomkelege. Eleg volt. Bele faradtam. Csalodott es lelkileg oszzetort vagyok.
2016. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom.Aterzem mit eltek at!Mi igaz csak 4evet vartunk!

Pont ezert hozok letre facen egy csoportot, hogy erot adjunk egymasnak.Ha valakit erdekel vagy tudjatok, hogy erdekelne irjatok uzit! :)

Kitartas sosem szabad feladni!

2016. aug. 19. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
SZARUL SZARUL SZARUL, főnököm folyamatosan kérdezi h mi a baj, és nem mondhatok neki semmit! januárban 8 hetesen missed ab lett a vége mert összeesett az embriotelep azota rosszabbak lettek az értékek(PCO) most egy endodoki adott meckformint, kicsit reménykedünk de nekem minden nap szomoruságos:( már csomoan megszültek körülöttem, az is akinek késöbb jött össze:((((
2016. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnalom!De sikerulni fog hidd el.Nekem is volt egy vetelesem.Bar otvosi beavatkozas nelkul kiurult (kenytelen volt...) de ez egy mas tortebet...

Aterzem tenyleg!Minden 1es baba szuletes fajdalom volt szamomra...Ha terhes not lattam az is...

2016. aug. 19. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, aranyos vagy, én is drukkolok neked! de nem tudom hogyan lehet ezt tulvészelni, én már ott tartok ha kirugnak a munkábol az sem érdekel, csak azért mentem oda dolgozni mert igy maximális támogatást fogok kapni a 2 év alatt...

a családom azt mondja h ne foglalkozzak mással de ez képtelenség, mindenki másképp érez, sajnos vannak akik nem tudják tultenni magukat csak ha összejön:( ha nem csinálnám az ovutesztet meg a hőmérőzést akkor életkedvem sem lenne... 6 éve erre vártam h esküvő majd baba és most nem jön össze :(

2016. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Haz azt en sem tudtam masra gondolni meg ne foglalkozni vele!
2016. aug. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!