Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer mellett terhesség?...

Gyógyszer mellett terhesség? Qlaira fogamzásgátlót szedek, de a 23.24. szem kimaradt, mert elutaztunk és nem vittem magammal. Mivel kimaradt 2 szem előbb megjött a mensim, de a gyógyszert szedtem tovább. ( 28 szemes fogamzásgátló)

Figyelt kérdés
A kimaradtak nem pótoltam. Igazából addigra múlt el a mensim ( 2 nap) amikor eredetileg meg kellett volna jönnie. Néha úgy érzem vannak tüneteim, de lehet csak beképzelem. Jövő hét csütörtökön kell megjönnie. Járt így valaki, aki esetleg teherbe esett?
2016. aug. 19. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha terhes lettel akkor megsem gyogyszer mellett, hanem anelkul, mert kihagytad.:)
2016. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában hogyha több szemet hagysz ki, kiegészítő védekezésre lenne szükség, főleg hogy nem tudtad pótolni. A terhesség minden bizonnyal fennt áll, főleg ha a párod beléd élvezett.. Aki nem szeretne kisbabát, annak ajánlatos előbb körültekintőnek lenni, (inkább óvszerrel szexelni, ugygondolom nem egy szívfájdalom ha egy hétig gumival csináljátok) majd utánna szeretkezni. Ha neked nem lenne baj, hogy becsúszik a baba akkor meg nincs gond. De javaslom, hogy menj el orvoshoz ha nem jön meg a mensid, mivel ezen az oldalon ill. a neten sok baromságot találsz és sokan csak találgatnak. A nőgyógyász a legbiztosabb!!
2018. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!