Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés termékeny időszak...

Teherbe esés termékeny időszakban mennyire esélyesebb?

Figyelt kérdés

Nem akarok még babát. Én és a barátom lefeküdtünk a termékeny időszakomban, 2-3-4 nappal az ovulációs napom előtt. Használtunk óvszert, állítólag nem szakadt ki (nem nyomtam meg csomókötés után, de amikor kihúzta belőlem és úgy élvezett el, nem folyt ki belőle).


Beparázok az ilyen dolgoktól, hogy mi lesz ha blablabla, de elfelejtettem a menstruációs naptáram nézni, csak utólag vettem észre, hogy mikor is feküdtünk le.


Szorította a gumi, így féltem, hogy felcsúszik a bőrén. A hormonjaimat csak felborítja az esemény utáni így nem szedtem belőle most meg már késő.


Szerintetek lehet valami baj?:s



2016. aug. 19. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mégha jókor vagytok is együtt akkor is minden hónapban kB 20% esély van rá. Egészséges pároknak 1 éven belül össze jön a baba :) van aki egyszer nem védekezik és rögtön terhes lesz. Valakinek kell néhány hónap vagy egy év is mire sikerül. Nem vagyunk egyformák. 19+6 hkm
2016. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek nem szakadt el nyugi..
2016. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem....nem szakadt ki a gumi, akkor mi a para?
2016. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gumi egészben maradt, akkor nincs gond. 90% fölötti a hatófoka, és az a néhány százalék (amiben nem véd) azokat az eseteket tartalmazza, amikor kiszakad. Tehát a gumin nem tudnak átvándorolni a spermiumok, úgyhogy nincs probléma.
2016. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 : attól parázok, hogy hozzáértem esetleg a bőrhöz amiről lehet felcsúszott. Vagy a nedves gumihoz (szintén ahogy felcsúszott).
2016. aug. 20. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire felesleges parázni. Attól, hogy hozzá értél , nem leszel terhes.
2016. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!