Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kesobb lehet...

Szerintetek kesobb lehet rendelenesseg a fejlodesben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyit szeretnek kerdezni h 12+4 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam genetikai ultrahangon.

Az orvos szerint jok az ertekeim bar ot idezve tokeletesek makk egeszseges a babom.

De egy valami megis zavar.

En sajnos neha neha meg ragyujtok amikor ugy megkivanom, es eros fizikai munkat vegzel pakolok, emelgetek. Napi van h 12 orat talpon vagyok. Szinte nemis alszom kimerult vagyok, ezek ellenere teljesen egeszseges a babucim.

Szerintetek lehet valami gond a kesobbiekben?


2016. aug. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én imádok cigizni!

De mikor terhes lettem leraktam!

K...a nehéz volt!


A fizikai munkától elmehet a baba!

Nehéz dolgok emelésétől!

Ha igy folytatod nagyon fogsz keményedni később és ágyba fognak itélni!

Kicsit kiméld magad!

Ha jót akarsz!

A cigit meg rakd le!

Nem tesz jót a még kisem fejlődött tüdőnek.


Egyébként egyik ismerősöm anyja cigizett és asztmás lett a kicsi.

De persze nem száz attól de nekem hidd el mert én tényleg szeretek cigizni hogy rakd le majd utána vissza szoksz!


2 gyermek anyukáka!

2016. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát a te lelkedre van bízva hogy megéri az a néhány cigi vagy sem.. Párom anyukája végig cigizte a terhességet.. A szem izma izom bénulással született orrcsont alá volt beszorúlva 3 éves koráig kancsal volt a párom meg műtötték de gyakorlatilag arra a szemére nem lát.. Ée persze dadog.. Öccsével már nem cigizett nem is lett baja... Jah és ne emelgess nehezen mert egyik kollégám 20 hetesen el vetélélt be vérzett a hasa és a gyerek vérbe fulladt... Én ahogy pozitív tesztet fogtam a kezembe rögtön le tettem a cigit 20 hetes vagyok.. És minden rendben... A te felelősséged. Hogy neked meg éri e kockáztatni...
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan probléma is lehet a cigitől amit az orvos az UH-n nem lát. Pl. okozhat idegrendszeri zavarokat. Orvos legyen a talpán aki ezt a 12 hetes UH-n kimutatja. Másrészt okozhat pl. koraszülést.

Szerinted megéri???

2016. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, és lesz is, ha így folytatod.
2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Agyvérzéssel született a gyermeke egy ismerősnek, aki végig dohányzott. Szóval nem minden az, hogy most rendben van...
2016. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SOkmindent rá lehet fogni a cigizésre, de a dadogást biztosan nem! Vagy lesz valami baja, vagy nem. Egyik szomszédom is dohányzott, nem rakta le ugyan, de amennyire lehetett, lecsökkentette (talán napi 2 szálra). Ők megúszták, nem lett baja, de ezzel nem biztatni akarlak! Próbáld meg esetleg csökkenteni első körben, nem tudom, mennyit szívsz, de kezdd azzal, hogy ok most akkor ennyivel kevesebbet szívok...stb. és hátha sikerül.
2016. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dadogás is lehet akár olyan idegrendszeri károsodás következménye amit a cigi okozott.
2016. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Undorító szemét dolog, hogy valakinek nem lehet gyereke, te meg kockáztatod az életét/egészségét. Bár általában az ilyen felelőtlen hülyék megússzák.
2016. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!