Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem emlékszem szinte semmire...

Nem emlékszem szinte semmire és nagyon félek! Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves szűz lány vagyok, Gólyatáborban valahogy kiütött az alkohol és egy srác sátrában kötöttem ki. Arra emlékszem hogy elkezdtem masszírozni aztán ő letepert de én mondtam neki hogy ne csinálja mert szűz vagyok erre ugy emlékszem hogy csak ruhában "csináltuk". Nadrág, minden rajtam volt ahogy emlékszem azután a végén elmentem a saját sátramba aludni. Másnap ahogy kitisztultam néztem nem voltam véres, nem fájt ott lent, pedig elég durván beindult a srác. Ez volt egy hete. Most pedig egy napja késik a menzeszem és rettenetesen félek. Anyunak nem merek semmit se mondani az esetről így is van elég veszekedés itthon. Szerintetek lehetek terhes így?
2016. aug. 20. 14:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Te így emlékszel, de mi van, ha mégsem így volt? Ha esetleg mégiscsak lekerültek a ruhák és megtörtént a dolog és beléd ment? Akkor bizony lehetsz terhes!

De hát ez van, ezzel a tudattal neked kell együtt élned, ha már nem voltál hozzá eléggé nagylány, hogy tudd azt is, hogy mennyit igyál!

Amúgy ha késik, akkor pár nap múlva csinálj reggeli vizeletből egy terhességi tesztet, ha negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

2016. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
1-es, 1 hete barmult, nem megy még semmire a teszttel. Akkor is negatív lesz, ha esetleg terhes lenne.
2016. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És ha nem véreztem meg nem is fájt akkor is lehet?
2016. aug. 20. 15:01
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Hol volt ilyen korán gólyatábor? (mert valamiért nem hiszem én ezt a mesét)
2016. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen, a gólya hozza a kisbabát.
2016. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nyilvánosságra hozni, de komolyan nem kamu. Egyébként már több egyetemi gólyatábor is lezajlott
2016. aug. 20. 15:12
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk a BME-n, 4-es.


Nem feltétel a vérzés a szüzesség elvesztéséhez. Másnapra meg max. akkor fáj, ha megerőszakolt.

2016. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

Képzeld tévhit a szűzek vérzése-.-

Az akkor vérzik ha kényszerrel s nem megfelelő "hangulatban vagy" odalent.

Anno régi időkbe volt ez a véres lepedő felmutatása...

Legalább van egy tapasztalatod: Tartsad be a korlátot piában... Örülj, hogy nem buli helyről kerültél el! Legtöbb csajba semmi korlát semmi tartás nincs.


Akármi is történt ne legyél barom, s inkább viselj el egy lebaszást az anyudtól + vegyetek tesztet véletlen se csússzon be a gyerek. (se te se más nem tudja mi volt akkor inkább ellenőrizd)

Ha elhallgatod s netán van valami, akkor csak szívnál, mint a sok "kölyök" akinek ott van a seggébe a gyerek fiatalon(ami sok gond, megnehezíti az életet, munkát vállalni is necc lenne, ami fontos fiatalon)


Tedd meg a lépés anyud fele! Hidd el ha odaszülnél neki fiatalon egy unokát nem lenne lelkes. Legközelebb jobban FIGYELJ MAGADRA! S maradj tudatodnál... (ezért utálom a korombelieket/fiatalokat, mert felelősségtudat magukért - nem létezik a legtöbbnek)

Huszonéves csaj vagyok, sok hibát láttam a körülöttem lévőktől. (megerőszakoltá mer bedrogozták v leittaták, megszülte a gyereket koleszba - nem szólt anyjának stb)

Ne kövesd el az ilyen jellegű hibákat, s vigyázz magadra! Magadért tedd meg!

2016. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
BME is a héten volt, nem múlt héten. :)
2016. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 zombienyul ***** válasza:
17%

Én vártam 18 éves koromig az elsővel.

Felkészültünk, ahogy kell, próbáltam ellazulni, amennyire csak lehetett :D

Egyáltalán nem véreztem!! Még egy csepp sem.. Tehát, ez nem függvény.Attól az estétől számolva kb 2-3 hétre rá csinálj egy tesztet, akkor már kimutatja. De elvileg van a ClearBlue, ami rögtön kimutatja (?)

2016. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!