Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Nem vagyok...

Lehetek terhes? Nem vagyok biztos az utolsó menzim időpontjában, és amire emlékszem, aszerint 3 napja meg kellett volna jönnie.

Figyelt kérdés
Jeleim is vannak, ingerlékeny vagyok, főleg a férjemre, gyakrabban vagyok éhes, és a napi két pisilés helyett, 3x kell menjek. Kávétól nem undorodom, hányinger, és émelygésem sincs. Pattanásaim nagyon sok lett, a melleim nem feszülnek, és nem is fájnak, és fáradékony sem vagyok.
2011. márc. 1. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj. A tünetek semmit sem jelentenek, van akinek nincs semmi, másnak meg terhesség nélkül is van.
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött. Ingerlékeny voltam, gyakran kellett pisilni. A hányinger, émelygés csak később jött, a 6-dik héttől. Viszont nekem a melleim is feszültek és fájtak. Persze nem vagyunk egyformák, mindenkénél másképp van. Csinálj egy tesztet az a biztos! :)
2011. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!