Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S.! Szombathelyen Dr....

S. O. S.! Szombathelyen Dr. Péter Miklosról mit lehet tudni? Tényleg csinál inszemet?

Figyelt kérdés
valmint kicsit negtívnak tünt nekem a telefonba!mika vélemények?
2010. ápr. 20. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sok jót nem hallottam róla.Azt nem tudom,hogy csinál-e inszemet,de miért nem kérdezed meg Tőle??

Amúgy ő a dokid vagy csak valaki ajánlotta?

2010. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem ö a dokim sokáig jártam Dr.Leiner Frigyeshez aki elött le a kalappal!már nagyon sok mindenen túl vagyok és most ott tartok hogy inszemre kell mennem!voltunk Dr.Hajós György urologusnál spemium vizsgálaton és ö mondta hogy a Péter Miki csinál ilyet!Igaz tegnap voltam nála meg kérdeztem tőle erre egyszer sem válaszolt! De azért a vizsgálatot meg csinálta!Nem nagyon értem!legközelebb 12.-én megyek vissza hozzá akkor is meg akarom kérdezni aztán ha nemválaszol akkor meg szerintem ott hafyom és megyek Tapolcára.
2010. ápr. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!