Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás napjaimra lennék...

A Jónás napjaimra lennék kíváncsi! Segítene valaki? 1988. 08.13. -án Szombathelyen 01:30 kor születtem.

Figyelt kérdés
sehol nem tudom meg nézni!előre is köszönöm
2010. márc. 14. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

na neeee... 1 évvel vagy nálam fiatalabb, és már szülni akarsz??? tanulás, munka, ilyesmi???

gratulálok...

2010. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is kapj választ:

[link]

Itt le is írják, hogy tudod kiszámolni. Sok sikert.

2010. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

És neked mi a f.asz közöd van hozzá 1. válaszoló?

Szerintem k.urvára semmi!!!!

Gyűlölöm az ilyen embereket. :@

Még azt mondja, hogy gratulál pfff

Bocs az offért, jól esett leírni.

2010. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es akor mi van ha 21 evesen szulni akar? Gondolom megvannak a korulmenyek hozza. Ugy csinalsz mintha 16 eves lenne! En is 21 evesen szultem, mar 7 eve a parommal voltunk es azota is nagyon boldog csalad vagyunk!
2010. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván vmi irigykedő "szingli"... :)
2010. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm tényleg mindenkinek!de hogy az első válaszolót meg nyugtassam van egy felszolgáló szakmám igaz nem abban dolgozom hanem eladó ként már három éve van hova és kinek szülnöm nem a szüleimnek csinálom!valamint tartom magamat annyira hogy fel tudok nevelni egy gyereket és úgy gondolom hogy nem az életkoromról kéne el dönteni hogy úgymond érett vagyok e már rá vagy sem!lehet neked a gondolkodásod nem tart a felénél egy ötéveséhez képest!
2010. márc. 14. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Sikerült kiszámolni?
2010. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
épp rajta vagyok köszönöm!
2010. márc. 14. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ne idegesitsd magad ilyeneken! Valoszinuleg az elso valaszolo meg 22 evesen is egy gyerek. Igy jart.

Sok sikert a babahoz, es sok boldogsagot Neked!

2010. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó én pont 3 évvel vagyok nálad idősebb. :))))) Remélem sikerült kiszámolnod. Nekem nem igazán jön be, mert egyáltalán nem akkor van peteérésem, amikorra ő írja... De remélem te sikeresebb leszel.
2010. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!