Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy már mensi...

Lehetséges, hogy már mensi előtt émelygek és nagyon fáradt és álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Főleg délelőttönként érzem az émelygést, hányingert.

Tesztelni még ugye nem kéne,mert csak pár nap múlva kéne (nem) meg jönnie.


2007. nov. 16. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezek a tünetek a menstruáció bekövetkeztét jelzik.

De ugye nem vagyunk egyformák.

2007. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

ilyen tüneteid lehetnek,ha terhes vagy,mert én már a mensi elött 2-héttel éreztem.doki ilyenkor még nem lát semmit és a teszt se mutat ki semmit!!

a szagok sokkal erősebbek,a mell érzékennyé válik.nekem a hasam is fel volt puffadva és fájt,na meg hőemelkedésem volt(hónaaljban 37,1C)

én a mensim napján csináltam egy tesztet qupidoval(ami talán a legérzékenyebb teszt)és pozitív lett.sok sikert!!!

2007. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
en rendszertelen ciklus miatt nem tudtam mikor kene megjonnie,de aludtam sokat fajt a derekam hasam nem kivantam a cigit,aztan le is tettem vegleg,a mellemben kis csomo volt ami fajt de mikor teszteltem es orvoshoz mentem mar 6-7 hetes voltam,es csak kb 2 hettel azelott kezdodtek a tunetek.lehet h terhes vagy az is lehet h tenyleg csak a mensi miatt erzed igy.varj meg mast ugyse tudsz csianlni,mert ha nem jon meg akkor bizony meg igen sokat kell varni(eletem leghosszabb 8 honapja volt)miutan megtudtam.ha meg megis megjon akkor nagyjabol tudjuk h miert is jott meg.
2007. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!