Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg hogy babas...

Ma tudtam meg hogy babas vagyok! Fajogat a hasam alja hol erosebben hol gyengebben. Lehet az hogy nem csak reggel emelygek? Most is hanyingerem van, tompa a fejem, faradt vagyok, kicsit szedulok is. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Ez természetes :)Én a 12.dik hétig a nap bármely szakába rosszul voltam,és ki jött ami kiakart :)Majd szépen lassan enyhülnek ezek a tünetek...ne aggódj :)

Minden jót,boldog babavárást

35hetes kismama

2008. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nehezebben reagálsz a kezdetekben mint más. szerintem ez normális, ha nem tart majd túl sokáig. szervezet kérdése h ki hogyan reagál, de szerintem szedj sok vitamint, nyugtató dolgokat mint a tea, ami a hányigerre is jó lehet. de szerintem az első időszak a legnehezebb, és fő a rendszeres kontroll.
2008. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! Sajnos ez teljesen normális:)Nekem a 14. hétig voltak ilyen tüneteim. A fáradtság ellen nem sok mindent tudsz tenni, pihenj amennyit tudsz. Émelygésre, hányingerre jó a magneB6, B6 vitamin, gyömbér. kitartás!
2008. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!