Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha masodjara is pozitivat...

Ha masodjara is pozitivat teszteltem akkor mikor erdemes dokihoz menni? (hogy lasson is valamit)

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen
2016. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor kb.3-4het mulva?
2016. aug. 26. 06:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, de akkor sem biztos, hogy szívhang lesz már. Én 6+0-án mentem először és egy szép petezsákom volt. Mondjuk én azért mentem olyan hamar, mert tudtam, hogy progeszteron pótlás is kelleni fog. Utána 8 hetesen mentem, akkor már volt szívhang és szép méretes embrió.
2016. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A terhesség heteit az utolsó vérzés első napjától számítják, tehát ha most maradt ki a vérzésed, akkor kb. 4 hetes terhes lehetsz.

Ha 6-7 hetesen mennél dokihoz, akkor kb. 2-3 hét múlva.


Én általában akkor mentem a dokihoz, mikor két hete késett, még nem harapta át érte senki a torkomat, legfeljebb az ultrahangon nem látszott több petezsáknál.

2016. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak kicsit felek mert fiatal vagyok hozza de viszont szeretnenk a babat...hat hogy a csalad mit szol,az mar mas teszta
2016. aug. 26. 07:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat mikor volt meg utoljara? Mikor volt szerinted a peteeres?

Elvileg 5. Het amikor 1 hetet kesik es 6. Het amikor 2 hetet stb.. De ha kesobb volt az ovu akkor ez meg tolodik

2016. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a 7. hetet javaslom, akkor már sokmindent megtudni a "babáról". Ahogy írták előttem is: az utolsó menstruáció első napjától számolj 7 hetet.
2016. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) remelem a doki is megerositi a babocat :)
2016. aug. 26. 07:50
 9/10 anonim ***** válasza:

En elozmenyek miatt 2,5hettel a keses utan mentem tehat kb 6hetesen es par naposan.

Megsem nezett uh val hanem felirta a gyogyszert ami nekem kellett mondvan ugyse latnank meg sokmindent. Szivhang meg plane nem lett vna mèg.

Ujabb 2het mulva mentem vissza remekul latszodott minden es volt szivhang. Akkor 8hetesnek es 5naposnak mondott a doki!:)

2016. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy egyebkent?
2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!