Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A viz szeru feher folyas, a...

A viz szeru feher folyas, a fejfajas lehetnek a terhesseg tunetei? Ma reggel ketszer mertem, a hőmet egyszer volt 36.8, a masik pedig 37. 00. hozza téve volt hasmenésem majdnem egy hetig, es az álmosság is gyötör, meg az éjjeli pisilesek

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan ezek a tünetek voltak meg és baba volt bizony. Kb egy héttel a nem várt előtt tapasztaltam ezeket. Neked mikor kellene megjöjjön? 13+5 hkm
2016. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
29-30.-adikara nem varom
2016. aug. 26. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem a terhesség jellemző tünetei, leszámítva a pisilési ingert, és az álmosságot.

Ettől persze lehetsz terhes.

Ha eddig nem mérted a hődet, akkor az most semmit nem árul el. És azt sem értem, hogy mit jelent, hogy "kétszer mérted", mert csak egyszer kell ébredési hőt mérni, és nem szabad kikelni sem az ágyból, és minimum 6 óra alvás kell előtte, és minimum 3 órával előtte már az ágyból kikelni sem szabad, és még sorolhatnék pár szabályt...

2016. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A cicim,nyomasra faj..(eddig nem fajt) es jelenleg azt erzem hogy a szemeim szabalyosan le akarnak "ragadni,,
2016. aug. 26. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem "sajnálom tőled" a babát. :)

Sőt! Legyen csak, ha erre vágytok!

Csak ezek a dolgok annyi mindentől lehetnek...

2016. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd jovoheten kiderul....remelem baba van,a dologban :)
2016. aug. 26. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig az elso szamit. Felesleges ketszer merni. Magadat csapod be.:) a 36,8 egesz jo ertek. Sztem remenykedhetsz.

Egyebkent nekem ketto honap volt amire doki azt mondta baba lesz olyan szep gorbem volt de baba sehol. Aztan egy olyan gorbem lett ami abszolut nem utalt babara. Megis pozit teszteltem keses utan 5nappal!:)

2016. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratu a pocaklakohoz :) en is ugy izgulok....
2016. aug. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!