Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este voltam együtt a...

Tegnap este voltam együtt a párommal, nem védekeztünk, mielőtt elélvezett volna, megszakitottuk! Mennyi az esélye a teherbeesésnek? Reggel óta fáj a hasam lent, lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi esély lehet,de a hasfájás tuti nem attól van
2013. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztetek , van olyan a pasiknál hogy előáladék attól is teherbe eshetsz.
2013. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont a hasad nem attól fáj , ilyen korán még nem jelentkeznek a terheségi tünetek :).
2013. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valamennyi esély van de nem sok. A hasfájás tuti ne attól van még.
2013. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hasad biztos nem azert faj! De megvan az esely hogy 2 het mulva szep pozit tesztelj! Egyaltalan hanyadik ciklusnapodon vagy? Ha a kozepen, akkor valoszinu ovulacios fajdalom, amit erzel. Szoval ha nem akarsz babat, akkor a kovetkezo 1 hetben rendesen vedekezzetek! Ha meg a ciklussod vegen vagy, akkor lehet nemsokara meg fog jonni. De meg 1000 oka lehet...pl. gyulladas, vagy felfazas. Ha nagyon aggaszt es nem mulik el, elmennek a helyedben orvoshoz.
2013. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem eppen a kozep tajon vagyok!
2013. ápr. 25. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
attol fajhat a hasad, hogy idegeskedsz hatha terhes vagy :)))
2013. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!