Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?...

Szerintetek ez pozitív? Megpróbálok képet feltölteni eddig még sajnos nem sikerült egyszer sem. Remélem most igen.

Figyelt kérdés
Szerintem az. de 10-ből egy azt mondta hogy nem pozitiv és ezért kérdezlek most titeket.kommentbe próbálom tölteni a képet mert itt nem akar müködni

2016. aug. 26. 09:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

délután csináltam egy clear blu digitálisat :)

+ és 2-3 boldogsáááág

2016. aug. 26. 20:07
 22/32 anonim ***** válasza:
44%
+ 😉👌🏼💫☄
2016. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki volt az a látássérült, aki ezt negatívnak látta, de vele nem kell törődni! Gratulálok!!! Megnyugodhatsz! Orvoshoz mikor mész?
2016. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
kedden este :)
2016. aug. 27. 22:19
 25/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok meg volt az első ultrahang...a clear blue kicsit tévedett... ott van igen a petezsák ,de fiatalabb annál amit a teszt mutatott.A lenyeg hogy ott van két hét mulva többet látunk.hhuh 😊
2016. aug. 30. 20:44
 26/32 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kedves kérdező? Minden rendben veletek?
2016. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
sziasztok...köszönöm kérdésed...nem tul jol...ma véreztem egész délután nem erösen de ez is ijesztö,doki szerint nem kell megijedni,petezsák nött 6,54 mm re de még nem látszik semmi.Ezen se aggódjak? pár nap mulva kontroll.... kedden... :(
2016. szept. 10. 22:18
 28/32 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Pihenj sokat. Kapsz valami progipótlást? Ha nem szűnik a vérzést, menjetek be ügyeletre!
2016. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Még aznap este ügyeleten voltam,nem,mondtak se jot se rosszat...de elég fura volt a nő ezert másnap reggel bementem a st.pölteni ügyeletre....bent is fogtak,vizsgalatok,vervetelek,próbálták csökkenteni a vérzést infuziokat kaptam,nagyon odafifyeltek rám,óránként jöttek kérdezni hogy vagyok,aztan a tiszta vérzés kicsit darabossá vált....míg nem tegnap éjjel pisikor egy elég nagy valami csuszott ki belőlem😞 hivtam a nővért,mert mondták mindig szoljak ha változás van...tudtam én is hogy mi az, tudta ő is de még nem merte biztosra mondani...reggel vérvétel,visit....sajnos elment a baba,atkükdtek ultrahangra hogy be kell e fejezni vagy kiürült teljesen...Igen kiürült...tegnap még petezsák,mára minden eltűnt magátol görcsök nélkül kivéreztem mindent.műteni se kell.Abortus completus van a leleten. Mérhetetlenül szomoru vagyok.másfél éves próbálkozás első baba hatalmas örömből rémálom 😞
2016. szept. 13. 06:53
 30/32 anonim ***** válasza:
Te jo Isten!!! Sajnalom.:(((((
2016. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!