Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszt 17-én...

Ha az ovulációs teszt 17-én és 18-án volt pozitív, akkor mikor kellene elvileg megjönnie? Ma délutáni tesztem sajnos negatív.

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

kb. ma vagy holnap, de az is lehet, hogy neked nem 14 nap a luteális szakaszod (ciklus 2. fele), hanem 16, vagy akár 12.

Az, hogy negatív a teszt, semmit nem jelent, de próbáld meg nem beleélni magad, én már koppantam... sokszor.

Én szombatra nem várom :)

Nagyon szurkolok neked, de próbáld meg valamivel elfoglalni magad és ha mondjuk hétvégén sem jön meg, akkor hétfőn tesztelj újra!

2013. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a ciklus második fele- a luteális szakasz mindig 14 nap, legalábbis normális esetben (12-16 nap átlag) Ezért van az, hogy az ovut is a köv mensi első napjától visszafelé a 14. napra határozzuk meg. Szóval ismerni kéne az előző ciklusaidat a pontos válaszhoz. De kb ma v holnap.
2013. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!