Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok magán/sztk-s orvost...

Tudtok magán/sztk-s orvost javasolni Budapesten aki segít a problémámon?

Figyelt kérdés

3 napi hormonsor megvan és a 21.napi progi is. sajnos egyáltalán nem jók az eredményeim nincs peteérésem. 1 évig vártunk próbálkoztunk tovább nem szeretném húzni a kezelést, ezért is mentem el vérvételre.

Tudtok olyan orvost aki a ténylegesen segit? ir fel gyógyszert és vissza is hív uh-ra?


2016. aug. 26. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Bar nekem nincs ilyen gondom de az en dokimat csak ajanlani tudom. Nagyon lelkiismeretes es kedves is. A II-es noin dolgozik.

Sara Levente

2016. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi látom van a doktor úrnak magánrendelése is. Árat esetleg tudnál hozzá mondani?
2016. aug. 26. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem nőgyógyászhoz, hanem endokrinológushoz mennék, hiszen belgyógyászati a problémád, nem nőgyógyászati. Az én orvosom Koppány Viktória volt és segített, hogy legyen kisbabánk.
2016. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, endokrinológusom van...Naszódyhoz járok!
2016. aug. 26. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én viszont a Kaálit ajánlanám, és ott szinte bármelyik orvost (van akit nem, priviben leírom, hogy kit nem, ha érdekel). Nagyon profin megy a kivizsgálás, lehet ott is végezni a vizsgálatokat, de állami intézményben is.
2016. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amíg a hormonjsid nem tendeződnek mit szeretnél? Inzulin terhelésed milyen lett?
2016. aug. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inzulinom jó pm is rendben de a nöi hormonok nem javultak. Igy orvost szeretnék aki megteszi a megfelelő lépéseket!
2016. aug. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!