Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon jó lenne, ha sokan...

Nagyon jó lenne, ha sokan irnatok, lehetek terhes, ha megjött a menstruációm, még két napot sietett is, de viszont másképp volt meg, mint ahogy kellett volna? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy sraccal,nem védekeztünk,de nem engedte belém,de viszont tudom,hogy az előváladék is elég a babához.A mensim megjött 2 nappal hamarébb,de csak pár napot volt meg.Máskor 8 napig van meg,most csak 5 napot volt.Állandóan szédülök reggelente,hányingerem van,folyton csak aludnék és nagyon szúr a hasamban.Mennyi az esély hogy terhes vagyok?Nem szeretnék babát,mert 18 vagyok és a pasival szétmentünk,visszamentem a volt barátomhoz.De ha netan terhes vagyok,akkor meghagyom.De van még egy bökkenő.Most pénteken lefeküdtem az uj pasimmal,kiszakadt a gumi,de nem ment belém.De itt is nagy az esély.Nagyon fellek,mert ha terhes vagyok,fogom tudni melyiktől van a baba?Ne alázzatok meg azzal,minek szexelek 18 évesen védekezés nélkül,de kétségbe vagyok esve.Ha az elsőtől vagyok terhes,hogyan bizonyitsam be neki,hogy övé a gyerek?
2010. ápr. 20. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A pénteki aktusból még ha terhes vagy , akkor sem lehetnek még tüneteid. Elképzelhető, hogy terhes vagy, de lehet csak izgalom. DNS-vizsgálattal be tudod bizonyítani az apa személyét. (De mi értelme lennne? szánalomból visszamenne hozzád? NA, mindegy a te életed, nem tudok rólad semmit, nem osztom az észt) Sok sikert!
2010. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)tudom,hogy a péntek aktusbol nem lehetek terhes,az még hamar lenne.Holnap tesztelek,mert nem tudok megnyugodni.Remélem nem vagyok terhes,mert el nem vetetném,nem lenne szivem rá,de meghagyni sem lenne jó ötlet,mivel a babának milyen élete lenne apuka nélkül?
2010. ápr. 20. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nem azt írta, hogy a pénteki aktusból nem lehetsz terhes, hanem, hogyha akkor teherbe estél a tünetek még nem attól jelentkezhetnek, mivel még túl korai lenne, érted?

tesztelni is felesleges, mert még nem mutatja ki, ha az lennél sem.

2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha menstruáltál nagyon kicsi rá az esély.
2010. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha most pénteken voltál a régi pasiddal, és véletlenül pozitív a teszt, akkor tutira a másik pasitól van a kicsi, mert péntek óta meglévő terhességet nincs teszt, ami kimutatna.

Ezt leszámítva nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél, de megnyugodni úgyis csak a negatív teszttől fogsz. Ne ess kétségbe!

Legközelebb majd figyelj jobban a védekezésre:)

2010. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
21:03-mar annyira kétségbe vagyok esve,hogy elirtam a dolgokat!Azt akartam irni,hogy nem lehetnek még tünetek,persze tudom,hogy van esély a babára!
2010. ápr. 20. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha holnap tesztelek,az tuti kimutatja,hogy terhes e vagyok(az első pasitól).Mert még marciusban feküdtem le vele és már sok idő eltelt.Remélem,hogy N lesz:)
2010. ápr. 20. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél, sztem csak ideges vagy.
2010. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
N lett a teszt,most mar nyugodt vagyok,na de persze az uj pasimtól lehetek terhes,nagyobb az esély is rá,mint az elsőre.
2010. ápr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!