Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt,2 nap pozitív,1 nap...

Ovu teszt,2 nap pozitív,1 nap halvány csík majd megint 2 napja pozitív? Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Szoptatom a 22 hónapos kisfiamat,de szeretnénk kistesót! Mivel nagyon szeretnénk vettem lh tesztet de az kedd,szerda nagyon erős csíkot mutatott,csütörtökön kicsit halvány volt,majd pénteken és ma megint nagyon sötét! Volt így valaki? Lehet a szoptatás zavar be?

2016. aug. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Akkor elvileg nincs menzeszed? Tehat meg a hormonjaid is "zavarosak":)
2016. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 hós kora óta megjön,hétfőn voltam dokinál akkor azt mondta csütörtök,péntekre időzítsünk...
2016. aug. 28. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Erősebb a tesztcsík a kontroll csíknál?

Mert csak akkor pozitív.

2016. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,az öt napból csak csütörtök volt halványabb 😏
2016. aug. 28. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, mi lett a magyarázat?
2016. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom...több tesztem nem volt szóval nem tudom,hogy aztán melyik nap lett volna negatív! Késett öt napot, terhes teszt negatív volt két nappal azelőtt,hogy megjött volna,de elég furcsa lett! Egy hédig görcsölt a hasam,egy-két napig halványan barnaztam utána jött csak meg rendesen és már 6. napja vérzek és még mindig rendesen vérzek ami nálam nem szokott azért így, 5.-6. napon már elég szokott lenni a tisztasági is!
2016. szept. 17. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!