Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez halvány pozitív, vagy...

Ez halvány pozitív, vagy szellemcsík? 3 perc után jött ki.

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
Kép? :)
2016. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2016. aug. 5. 17:26
 3/82 A kérdező kommentje:

bocsi nem jót linkeltem be , remélem ez már jó lesz :)

[link]

2016. aug. 5. 17:32
 4/82 anonim ***** válasza:
Nekem egyenlőre szaradasi csiknak tűnik. Mikorra nem varod?
2016. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
Hétfőre nem várom , de már 2 napja úgy érzem , hogy mindjárt meg jön és szurkál a petefészkem , hol a jobb hol a bal oldali + fájnak a melleim , de az mindig szokott menstruáció előtt is nekem meg a derekam hátam nagyon fáj. . mást nem vettem észre , ezt pedig csak úgy " kíváncsiságból csináltam" :) És délutáni vizeletből. Te is szeretnél babát , vagy már van? :)
2016. aug. 5. 17:45
 6/82 anonim ***** válasza:
Ha jól látom ez one step teszt, javaslom vegyél egy másikat pl gyógyszertàrit vagy rossmannban. Halvàny pozinak tűnik de sajnos ilyen tesztem màr nekem is volt és nem volt baba. Szurkolok hogy neked a másik is pozi legyen.
2016. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
Akkor még simán tesztelhetsz pozitívat. Drukkolok 😊 igen...én sem varom jöv hét csütörtökre. Mar elegge izgatott vagyok,de csak a nem várt utan szeretnek tesztelni. Miota probalkoztok?
2016. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív lesz majd de egyenlőre tekintsd száradási csíknak. Hétfőn tesztelj de másik fajtát használj. Drukkolok
2016. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:
Ez egy Pregnancy teszt volt , ebből még van egy meg 2db X-epil teszt , nem tudom ezek mennyire megbízhatóak :)) köszönöm a drukkot reggel is csinálok első vizeletből és , ha semmi , akkor majd csak nemvárt napján :) neked is sok sikert :) 3 hónapja próbálkozunk :)
2016. aug. 5. 18:11
 10/82 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitiv lesz.
2016. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!