Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég veszítettem el a szüzességem. Védekeztünk, a gumi nem szakadt ki. A következő hónapban amikor meg kellett volna jönnie (pontosan azon a napon) csak egy kis pecsételő vérzés jelentkezett. Bár a beágyazódási vérzéshez nem stimmelnek az időpontok, azért csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Majd rá 4 napra meg is jött rendesen, bár gyengébb volt és rövidebb, de egyébként normális. Meg is nyugodtam, ám kb egy hét múlva kijött az aranyerem életemben először (igaz, sokat sportoltam mostanában hirtelen) majd elkezdett puffadni az alhasam. Úgy fáj, mintha meg akarna jönni, a puffadás már lassan 1,5 hete stabilan megvan, úgy néz ki, mint egy terhespocak. Vérzik az ínyem, fáradékony vagyok és semmi étvágyam nincs azóta. Fogytam 3 kilót, de a hasam csak nőni látszik. De nem vagyok érzékeny a szagokra és a mellem sem fáj. Lehet, hogy terhes vagyok, vagy csak a félelem miatt képzelem be magamnak? Azért kérdezem, mert lelkileg fel akarok készülni, mielőtt újabb tesztet csinálok. A gonoszabb valaszokat megelőzve, 23 éves vagyok.

2016. aug. 28. 00:01
 1/5 anonim válasza:
A tünetek gyanúsak, de nem hiszem, hogy terhes lennél. A 1,5 hetes terhesség még nem látszik, hogyan megjött, akkor nincs miért aggódnod. Viszont ezek ellenére ne várj, csinálj tesztet és/vagy menj el dokihoz, mert bármi lehet.
2016. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy hónapja történt a dolog, egy hónapos terhesség tünete sem lehet a haspuffadás?
2016. aug. 28. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csinalj egy tesztet,attol megnyugszol :) Amikor en elvesztettem, nekem is kesett es en is vereztem, de ha rendesen vedekeztetek es nem is szakadt ki, akkor nagyon keves az eselye, hogy teherbe estel. :)
2016. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál, nem utalnak terhességre.

A hasad pedig csak kb. a 16-20. hét körül nőne, még biztos hogy nem látszana.

Nyugi, nem vagy terhes!

2016. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haspuffadás lehet.. De csak 16. Hét után nől a hasad... 1 hónapos terhességet meg már rég ki mutat a teszt
2016. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!