Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek hogy terhes vagyok,...

Félek hogy terhes vagyok, szerintetek mennyi esélyem van rá?

Figyelt kérdés

Barátommal mielött felhúztam a gumit védekezés nélkül szexeltunk. Nem sokaig max. 20 mp. Tudom egy barom vagyok. És ez nem egyszer történt meg. Utolso havi júli 27 én kezdődött meg 4 napig tartott. Az az előtti juni 24en. Meg nem jott meg. Menszesz előtt a mellem megno valamennyire es érzékeny egy kicsit. Most is nagyobb de nem a mellem érzékeny hanem a mellbimbom+hegyes allandoan ami nem ugy szokott lenni. Menszesz előtt pattanásos szoktam lenni hat az is vagyok mar valamennyire meg zsírosabb is lett a bőröm (most kivételesen orulok ennek), ha megfogom a mellem ilyen apró rizs szerű vmit érzek. Étvágyam nincs semmire szinte, hányingerem nincs, hasam alul kicsit puffadt (bar eleg arra fel liter víz is). Legutóbb egy hete csinaltam ilyen baromságot, azelőtt is kb 1 héttel. De akkor azert nem voltam megilyedve mert baratomnak meg akkor se nagyon jön elovaladek ha nagyon erősen kezimunkazok, meg a gumiba sincs feltétlen elovaladek ( mielott elmegy mindig abbahagyjuk). Olyat hallottam h nem az elovaladekban van sperma hanem amit az kímos. Baratom azt mondta elotte nem szokott recskazni.

Mar belegondolok a tesztbe nagyon Félek. Gyereket se akarok de abortuszt se. Meg egyaltalan hogy tudnam kihordani ? Enyhe szivbeteg vagyok(mas ekg rajz, a pulzusom magasabb) 44 kg vagyok ugy hogy teljesen egészségesen nézek ki es gondolom azert mert keskenyebb a csontozatom.

Az első baratommal vagyok eggyütt o ezer % hogy gyerek mellett is mellettem maradna mert nagyon szeret, es nem ertem mi a faxert van az hogy akárhány emberrel találkozunk kettesbe szoba kerül a baba teljesen olyan igy mintha bevonzodna majd.

Azon tul hogy leirjatok h felelőtlen vagyok arra lennek kivancsi hogy mennyire esélyes a terhesség? Nem vagyok az a vészmadár tipus de most félek.

17 L


2016. aug. 27. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
60 %.
2016. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De most komolyan? Az elelvezesre mondjak azt hogy 30 %
2016. aug. 27. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, most hiába mondjuk hogy 1% ha te pont beleesel. Mindig leírom, de barátnőm kétszer esett hasonló körülmények között teherbe. És most én is kérdeznék: Ha nem akartok gyereket, miért olyan nehéz normálisan védekezni?
2016. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig fellett huzva a gumi csak 1-2x kesobb de ha fel van huzva akkor 10-20 percenkent megy a síkosító, elotte ellenorzok h lyukas e és mielott elmenne kihuzza es massal Folytatjuk. Ezzel nincs is bajom nem is felnek. De amiatt a keves gumi nélküli időtől nagyon Félek utolag.
2016. aug. 27. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam. hogy nem védekeztek rendesen. Ha nem akartok gyereket egy ezredmásodpercre se tegye be gumi nélkül. Ha meg beteszi, készüljetek fel a lehetőségre, hogy gyerek is lehet belőle.
2016. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye. De védekezni kéne rendesen, és akkor nem kell utólag parázni.
2016. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!