Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajnalban lefeküdtem a barátom...

Hajnalban lefeküdtem a barátommal, de gumi nélkül. Csak 5-10percig csináltuk, aztán elélvezett, de nem belém. Épp a napokban kell, hogy megjöjjön. Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beléd élvezett, akkor nem sok esélye.

De máskor ne csináljatok ilyet.

Ez csak azoknak javasolt, akiknél nem gond, ha mégis baba lesz belőle.

Ha nem szeretnétek babát, akkor mindig védekezzetek!

2016. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lany vagy? Igen. Alias lehetsz terhes

DE szerintem mivel ciklus vegen vagy es (idoben?) kivette igy nem valoszinu :) mindenesetre mostmar ne kattogj ezen mert meg idegi alapon keshet is a menszeszed

2016. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor mondjuk el hogy a Megszakításos szex Nem Védekezés!!!!!!! És igen lehetsz Terhes!!!!
2016. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy az esélye, de lehetsz! Igazából mikor ilyen merész vagy legalább számold ki nincs e peteérésed. Ha igen, egyáltalán ne csináld igy!

Peteérés számolás: menzesz első napja (nem a barnás pecsételés) onnantól 14 nap (13-14-15) akkor figyelj oda nagyon és ne legyél együtt senkivel. Persze ez csak pontos menzesznél számolható igy.

Ha állandó a partnered és megértem, hogy néha jó gumi nélkül együtt lenni. De ha új barátod van vigyázz a fertőzésektől senkire nincs ráirva mennyire ápolt vagy megbizható vagy egészséges.

2016. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 3. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi terveztük a babát,együtt voltunk peteéréskor és így is 3 hónap kellett hogy teherbe essek.Igen ám,de sajnos ez úgy szokott lenni,hogy aki nem akar az véletlen tuti az lesz.Ha nem akarsz babàt a helyedbe nem szorakoznék ezzel,mert az abortusz nagyon nem jó dolog!!A megszakításos módszerrel ugyanis nagyon sokan teherbe esnek,+ az elővàladéktól is terhes lehetsz!!Szóval ne ész nélkül,mert ha ne adj Isten teherbe esel az a magzat fogja megszívni,pedig aztán ő semmiről nem tehet!
2016. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!