Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk a párommal...

Nagyon szeretnénk a párommal babát! Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Elvileg e hónap 27 volt pè-m. Előtte való nap voltunk együtt dèlelőtt. Ès persze előtte 2 naponta. Ma volt egy pici barnás folyásom ès a hasam is szúrt picit. Van rá esèyem, hogy sikerült? Annyira nehezen telnek a napok ès csak erre tudok gondolni! Szeptember 12 nem várom! Csak normális kommentelők ìrjanak!

2016. aug. 29. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Miota probalkoztok?

Sztem nagyon ravagy allva a temara.. sot ez biztos. Ezzel elegge akadalyozod a dolgot.foglald le magad valamivel. Esetleg szedjetek mind a ketten E vitamint es ovutesztelj, mert az nulla.h elvileg mikor volt... en tunetek alapjan azthittem , hogy nekem 19.napon van. Közben 13.napon

2016. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az első hónap! Tudom,nagyon rittka,hogy elsőre összejön a baba! De azèrt nagyon remènykedem :) De köszönöm a válaszod :)
2016. aug. 29. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szintén 12re nem várom.

Te is tudod, meg én is tudom, hogy az ég világon semmit nem érezhetünk még. :)

A fiam első hónapban fogant. dpo 10 től volt testápoló szerű folyásom. semmi más tünet.

Most 2,5 éve várunk a tesóra. kiderült, hogy pm alulműködésem van. 6 hete szedem a gyógyszert. nagyon reménykedek.

2016. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok akkor neked is :) majd jelentkezz,hogy mi van veled :)
2016. aug. 29. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. most néztem, hogy én 9-re nem várom.
2016. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!