Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal, a számított...

Ha a párommal, a számított mensi előtt egy nappal tudok lefeküdni, akkor szinte teljesen lehetetlen, hogy sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Külföldi munkája miatt,ne tudtunk jó időben együtt lenni...
2014. márc. 24. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Nem törvényszerű, amit kiszámoltok.
2014. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetettlen.én mensi alatt fogantam,2.kislányom mensi alatt fogant.Megy a drukk!
2014. márc. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából előtte is voltunk együtt,pont ovukor,de akkor még csak megszakítással,mert kb egy hete merült fel,hogy mi lenne,ha teherbe esnék annyitól és mondta,hogy nagyon örülne neki,de eddig még nem beszéltünk róla,így nem tudtam,hogy ő is szeretné és most,hogy haza jött,úgy döntöttünk,hogy akkor most már próbálkozunk is.csodálkoztam is,hogy sosem mondta,hogy védekezzünk,én pedig mikor felhoztam,hogy lehet nem ártana,ha még nem szeretne babát és mindig csak egy mosoly volt rá a válasz...szóval együtt voltunk ovukor is,de akkor még megszakítással (hozzá teszem tudta,hogy ovum van).Nos,ma kellene megjönnie,vagy nem megjönnie...a mellem fáj,tegnap előtt este megjön érzésem volt,meg tegnap is többször,de idáig semmi más jele nincs... :)
2014. márc. 25. 13:04
 4/4 anonim válasza:
Te hány éves vagy?......
2018. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!