Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha egy hettel hamarabb...

Baj ha egy hettel hamarabb megyek kontrolra vissza?

Figyelt kérdés

Volt mar egy missed abom ev elejen.Jovohet penteken telik le a 4 het,h visszahivott kontrolra.De en mar nagyon izgulok nem birok addiv varni,most vahyok 9 hetes.Mar most is latszodnia kell a szivhanak ugye?

Nezi vajon h egy hettel koranbban mentem vissza?Sztksba jarok de mindig ugyanaz az orvos.Holnap gondoltam elmenni.


2016. aug. 30. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

9 hetesen már 99,9 %, hogy van szívhang, úgyhogy nyugodtan mehetsz. Ha pedig az orvos akadékoskodna, hogy miért mentél vissza egy héttel korábban, mondd, hogy valószínűleg elutaztok a jövő héten, így inkább eljöttél.

Amúgy egyszerűen döbbenet, hogy egyes orvosok mit meg nem engednek maguknak és magyarázkodni kell, miért mész úgy, ahogy mész. Fizeted a tb-t, minden jogod megvan használni az ennek fejében járó orvosi szolgáltatást, úgyhogy ne érezd magad rosszul emiatt. Ráadásul nem is korán mész, 9. hét teljesen ideális. Nagyon szorítok!

2016. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon izgulok h rendben legyen minden.
2016. aug. 30. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából akkor megyek amikor akarok.Ha úgy érzem nincs minden rendben akkor akár 2 Naponta Elmegyek az orvoshoz,hogy megnyugtasson.
2016. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 9 hetesen már nyugodtan visszamehetsz újra, bőven kell lennie szívhangnak.

Amúgy én is holnap tervezek menni. :) 7+2 hetes vagyok, és most megyek majd elsőre. Én is nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e.

2016. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gartulálok nektek kismamák! :)

Én is 5 hetes terhes vagyok!

Jövőhét szombaton megyek dokihoz :)

Ti dolgoztok? Én óvódában mint dadus! :)

2016. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnak. Van szivhang és 19,8mm már a babo:).3 hét múlva kell mennem kombinált szuresre.Ott mit csinálnak majd? Tudom h vérvétel lesz de meg a tarkomnal is csinálnak valamit.Az fájni fog?
2016. aug. 31. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! A 12. heti uh-n elsősorban a kisbaba tarkóredőjét mérik ultrahanggal, ez egy Down kór szűrési módszer. Fontos, hogy mindenképp a 13. hét előtt menj, mert ezeket a dolgokat a legnagyobb pontossággal 11-13. hét között tudják mérni. Vérvételre is el szoktak küldeni ilyenkor.

Amúgy sok boldogságot a kisbabához! 39 hkm

2016. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!