Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhes tünetek mindig az...

A terhes tünetek mindig az elso 5-6 hetben jelentkeznek? Esetleg volt, akinek kesobb, hamarabb jottek? Mik voltak azok? Leirnatok az "elmenyeiteket"

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
En pl total boldog voltam,hogy a masodik terhessegem alatt egyszer sem hanytam es mivel mar betoltottem a 12hetet biztos voltam benne,hogy nem is fogok. Erre aznap,mikor a 13hetet toltottem,nem maradt bennem a kaja,sajnos kihanytam... Na mondom ez tuti egy veletlen,tobb nem lesz,aztan ra ket napra 2x hanytam egymas utan... Azota semmi,de neha nagyon a hanyas szelen allok es ugy erzem szaladni kell! Olyankor arra koncentralok,hogy ne koncentraljak a hanyasra :D (16hetes vagyok)
2016. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Ovuláció után 7. Nap: émelygés szédülés és mellbimbó érzékenység. Azt hittem korai lenne de kiterjedt a fájdalom az egész mellemre és az egész napos émelygés sem múlt ( pedig aznap volt vérvételem és tökéletes vérképem). A 10. Dpo délután 25-ösből halványpozi teszt. Az émelygés és mellfájdalom azóta is tart.
2016. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 es fel hetesen lehetnek akkor terhestuneteim?Ha terhes vagyok akkor ma vagyok a 4h+1 napon, es kb par napja van par "tunetem" es ma este jobb oldalt is szurkalt a petefeszkem.Szerintetek lehet baba?Pentek-szombatra nem varom,27-28-29 naposak a ciklusaim :)
2016. júl. 19. 01:38
 4/9 A kérdező kommentje:
ja,nekem is fáj a mellem,de szokott is mensi elott,de szurka sosem volt :)
2016. júl. 19. 01:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esedékes menzesz előtt egy héttel már nagyon érzékeny volt a mellem, illetve nagyon fáradékony voltam, rendszeresen sportoltam a terhesség előtt, de amikor teherbeestem, már az esedékes menstruáció előtt egy pár nappsl alig bírtam szusszal a megszokott sporttevékenységet. Aztán a 6. héttől kezdődött a migrén egészen a 12. hétig hol előjött, hol nem, illetve a 6. héttől a 15. hétig folyamatosan émelyegtem, gyakorlatilag 24 órában.
2016. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten szoktak kezdődni úgy igazán. 5. héten még pms-szerű többnyire.
2016. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Kedves kérdező akár lehet is, de ne eld bele magad, mert meg bármi lehet sajnos. Lehet elindult valami de hamar befejeződik és a menzesszel együtt vége. Ha pozi a teszted es késik onnantól már vam remény. Szorítok!
2016. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi tünetem nem volt 8. hétig, észre se vettem a terhességem, csak mikor belázasodtam egy torok gyulladás miatt, akkor lőttem egy tesztet hogy kizárjam a terhességet mielőtt gyógyszert kezdek szedni...meglepetésemre akkor éppen pozi volt pedig már 6 hónapja próbálkoztunk....na addig semmi tünetem nem volt, onnantól viszont kb. 3 hétig (8-11 hét között) mellfájás, fül és orrdugulás, gyomorégés, szagérzékenység stb. utána elmúltak és álom volt a terhességem
2016. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia.nekem semmi tünetem nem volt,azonkívül,hogy a mensim kimaradt.se hányinger,se hányás,se szédülés se semmi.azóta sem.most vagyok a 15.hétben.
2016. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!