Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 5 nappal...

Menstruáció után 5 nappal mellfájdalom, áluszékonyság, csoki éhség? Mekkora az esély, hogy mégis?

Figyelt kérdés

5 napos késés után megjött mondhatni "normálisan" (2 nap rendes mennyiségű, 1 nap enyhe). 5 napja el is múlt viszont fájnak a melleim,és iszonyat fáradékony vagyok! Aludnék egész nap.És az édes után sóvárgok 3 napja.

Igen csinálok tesztet majd,de eddig nem is gyanakodtam a mensim miatt, hogy esetleg sikerülhetett.De a munkahelyemen is mindenki azt mondja,hogy lehet babás vagyok!Tünetek alapján.

Szerintetek lehetséges tényleg?


2016. aug. 31. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy lehet. Mi is azt mondjuk, hogy lehet. Attól terhes leszel? A teszt ki fogja mutatni, ha igen.
2016. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormon változás is okozhat ilyen tünetet.. Bár azt nem írtad hogy mennyire pontos a ciklusod és hogy szokott e késni.. Én egyenlőre nem mondanék Tuti biztosat a mellfájdalom és a fáradékonyság gyanús viszont az édesség utáni vágy lehet pl cukorbetegség tünete is.. Vagy épp azért mert a cukrod kicsit kevesebb és a szervezeted mondja hogy Kell! Kiváncsi vagyok hogy milyen lesz a teszted. Ha a tünetek nem múlnak és továbbra is negatív a teszt menj nőgyógyászhoz. De azért drukkolok.
2016. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

Hormonálisan minden rendben,uh-m többször volt,peteérésem van, apa jelölt rendben.

Mindent megvizsgáltak. 11 hónapja próbálkozunk.

Annyira szeretnénk :(

2016. aug. 31. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb tesztet venni mint itt találgatni.
2016. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartom túl valószínűnek, de egy tesztelést megér. Majd írd meg az eredményt!
2016. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Negatív lett.

Ma megyek orvoshoz. Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 1. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!