Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett a barátnőm?...

Teherbe eshetett a barátnőm? Reszletek bent, SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerlek az olyan valaszokat hogy 17evesen miert szexeltek, mellőzzük! Koszonom! Tortent augusztus 16.-án, hogy a barátnőmmel szeretkeztünk, gumi és minden fogamzásgátlás nélkül! Én sose éreztem, hogy lenne előváladékom, de az aktua végén időbe kivettem! Az aktus 16.án tortént, a peteérése 19.én kezdődött a hölgynaptár szerint, és a mensije is pontosan jött meg eddig mindig. Most 31. szerda van, és a kovetkezo menstruacio szept. 4.-én, vasárnap esedékes! Nem volt eddig semmi arra utalo jel hogy baj lenne..ma este a hasaba szuro erzes volt de az nem okvetlen terhesseg jele. Lehetett barmitol.. Szerintetek van okunk aggodalomra? Ha esetlegesen bekovetkezik a baj, ennyire az elején még lehet valami emberibb dologgal meggátolni? Koszonom a valaszokat, tenyleg surgos! Remelm hogy hallgat ram, es holnap megcsinalja a terhessegi tesztet, de addig is tapasztalt emberek valaszara lenneszuksegem, koszonom! 17/F

2016. aug. 31. 23:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a gond, hogy 17 évesen szexeltek hanem az hogy s*gghülyék vagytok hozzá már megbocsáss.


Valószínűleg nem terhes. Ha pedig az lenne már nem lehetne meggátolni csak műtéti úton. Terhességet meglehet gátolni aktus során: védekezéssel. Vagy ha az nem jön össze akkor 72 órás tablettával. Egy meglévő embriót viszont nem tudtok házilag abortálni.

2016. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
A terhességi teszt nem mutatja még ki. Nincs mit tenni. Várni kell, hogy megjön e!
2016. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi a dátumokat elnéztem, imádkozzatok, még akár szülők is lehettek.
2016. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
67%

Holnap iskola,juppi.

17 évesen a szex már szinte teljesen rendben van, így ezt nem fogom támadni.

Ugyanakkor " gumi és minden fogamzásgátlás nélkül " Ezt ti mégis hogy gondoltátok? Ha nem akartok gyereket, miért fáj az a párszáz forint gumira, vagy a lánynak pár ezer tabira?

Én sose éreztem, hogy lenne előváladékom<- Attól,hogy nem érezted, még van előváladékod, de ha ennyit nem tudsz a saját testedről, akkor miért dugdosod máséba?

de az aktua végén időbe kivettem <- Az aktus vége = magömlés Tehát elmentél a barátnődben? Az tök mindegy, hogy rögtön kiveszed-e vagy a lányban lankad le..

A kislány vasárnap teszteljen, ha nem jön meg, előbb felesleges.

Szerintetek van okunk aggodalomra? <- Van.

Ha esetlegesen bekovetkezik a baj, ennyire az elején még lehet valami emberibb dologgal meggátolni? <- miféle emberibb dologgal? Abortusz, vagy megszüli. Bár a 12.-hétig semmi sem biztos, és utána is történhetnek dolgok,amitől elvetélhet.


Boldog babavárást!

2016. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Dehogyis mentem el a barátnőmbe!!!! Nem élveztem bele.. Volt itthon gumi..nem sajnaljuk ra a penzt, csak nemszeretjuk, es augusztus elejen kiprobaltuk gumi nelkul, akkor jovolt es nemlett baj megjott a mensi pontosan. Es utana is inkabb gumi nelkul akartuk..azota hasznalunk gumit. Es nem elveztem bele, annyi eszem van! Es peteérés se volt, es nem is élveztem bele tehát nem aggodtunk, csak most raparozott meg mostmar enis..hogymilesz. De nemhinnem hogy ez a hasfajas terhesség jele lenne.. A migrent is lehetne "fejfajas" neven terhessegre fogni, pedig az mar akkor is volt neki amikor engem meg nem ismert!

De koszonom a segito hozzszolasokat, imadkozzatok ertunk ti is, hogy ne legyen problema, terhessegi tesztet akkor nem erdemes meg ilyenkor csinalni?

2016. szept. 1. 00:16
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Én azt nem értem miert van minden nap 2-3 ilyen kérdés hogy: ne ítéletek el, de szexeltunk, nem védekezzünk, 17 évesek vagyunk, lehetek terhes???? Most komolyan, ahelyett hogy kiirod az 50. ilyen kérdést inkabb olvasd vissza a többit...meg különben is, mit számít mi vagy ti mit hisztek, ha terhes terhes ha nem nem, vegyetek egy tesztet majd és kiderül...kezdődjön mar az iskola könyörgöm...
2016. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Mert szamit a datum, kinek mikor volt/lesz peteerese, atszakadt e a gumi, vagy nem is volt gumi, beleelvezett a srac vagy nem elvezett bele! Mindenkinek az esetebe van egy pici eltero dolog, es ilyen esetbe mindenki a sajat esetére akar választ kapni! Hidd el, iskola alatt is szexelni fognak azok a 17évesek akik eddig is szexeltek. Legalabb a baratnommel tortent az eset, es nem valami senkivel..Azert probaljunk meg pozitivan hozza allni, az elso negy hozzaszolo full normalis volt, es probaltak segiteni, nyilvan elismerem hogy hibaztam/hibaztunk, de leis irtak a hibankat az elsők, amiket elismerek, elbasztuk..de ha meg zavarnak ezek a kerdesek, akkor ne nézd ezt a kategoriat! Első 4nek nagyon koszonom a segitseget!
2016. szept. 1. 00:39
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
A megszakításos szex még mindig nem Védekezés!!! Gimiben az egyik osztálytársam így lett terhes.. Szóval ha nem akartok gyereket akkor védekezzetek normálisan!!!!!!!!
2016. szept. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Jah és azt tudod hogy a spermák több napig élet képesek? Peteérés előtt 3 nappal voltatok együtt ami azt jelenti hogy pont a termékeny időszakban.. Nem kell ahhoz bele élvezni. Mert az előváladékot nem érzed és abban is lehet már sperma és 1 kisfickó is elég hozzá.. Szóval Igen lehet Terhes a barátnőd... Aktus után 14 nappal kimutatja a terhességet a teszt
2016. szept. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Orosz rulettet jatszol? Akkor vallad a felelosseget is!!!!
2016. szept. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!