Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőérlelő, majd tüszőrepeszt...

Tüszőérlelő, majd tüszőrepesztő injekció utáni esélyek? részletek lent.

Figyelt kérdés

2015 szeptember óta próbálkozunk a babán, valamint ovu teszteztem is, ami mindig késett 2-3 hetet, majd mikor poz. Lett rá 2 hétre meg jött. Ez eddig ok. Majd áprilisában elmentem egy nő dokihoz, mivel 3 hétig barnáztam vérzés helyett. Miután megkaptam tőle a vérvétel eredményt, mpndta hogy azért rendszertelen a menszeszem, mert a tesztoszteron szintem magas 0,56 határ érték 0,5ig. Nem tudom, hogy a prolaktin közbe játszik-e de a Prolaktin szintem is magas, határ értek: 4,7-23,3 az én eredményem 29,2.

Igen olvastam, hogy a magas Prolaktin szint nőveli a vetélés valamint a nem beágyadás esélyét.

Most ott tartok, hogy ciklus 5-9.napjáig szedtem Clomiphent (tüszőérlelőt) majd vissza mentem ciklus 12.napján uhra (hétfő), amire azt mondta nagyon jó, rá kétnapra(szerda) vissza hivott és kaptam tüszőrepesztő injekciót, Pregnyl 5000 2 adagot, majd aznaptól 3 napig együtt kell lennünk, szombattól szednem kell 2szem Arefamot progeszteron pótlásra.

Kérdésem a következő, azért a kötelező együttlét után szabad együtt lenni?

Valamint szerintetek mennyi az esélye, hogy sikerülni fog? Valamiért nagyon úgy érzem, hogy sikerülni fog már elsőre.

Várom tapasztalatitokat, véleményeiteket



2016. jún. 10. 06:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia Drukkolok neked. Szerintem minden esélyed meg van rá. Ha a doki azt mondta hogy abban a 3 napban legyetek együtt akkor abban a 3 napban legyetek együtt. Utána már ne nagyon. Így is azt mondják hogy 2 naponta legyen együtt az ember mert minél többször van együtt annál kevesebb az esély. Legalábbis nálam így volt mert volt hogy szinte minden nap együtt voltunk volt hogy egy nap többször is. És természetesen nem sikerült. Most hogy Februártól 15 hetes gyakorlatom volt ritkán tudtunk együtt lenni (jó mondjuk már nem gyártottam ovu tesztet se naptár se hőmérséklete nézés se hcg teszt agyba főbe) Áprilisban fogant májusban párom unszolására vettem egy tesztet és pozitív lett. Írány doki 5+4 hetes terhességet állapított meg. Szóval fel a fejjel. Drukkolok
2016. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1-es válaszoló vagyok azt el felejtettem írni hogy 2015 májusban abba hagytam a fogamzásgátló tablettát, 2015 július 27.-e ota próbálkoztunk. Kereken 10 hónapot vártunk rá. Szóval kitartást nektek ;)
2016. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Remélem sikerül és szerencsét hoz az esküvönk napja, ami pont 2 hét múlva lesz:)

majd írok mi a helyzet.

2016. jún. 10. 10:51
 4/15 A kérdező kommentje:
És neked természetes úton sikerült a baba?
2016. jún. 10. 11:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a 12. Ciklus (hétfő) napomon volt méhnyálkahártyám 5 mm, az nem kevés egy kicsit? :/ majd szerdán a szuri
2016. jún. 10. 11:09
 6/15 anonim válasza:
Szia.Pontosan mikor kaptad?Múlthét szerdán?Ne haragudj hogy nem választ írok de nagyon kiváncsi vagyok Neked mi lesz,mert én pont igy voltam.Ha nem haragszol leirom az en esetem:májusi mensi 3ik napjától clostybegit múlthét csütörtökön(12ik napon) UH amin egy 26 mm tüszö rögtön is kaptam tüszőrepesztőt pregnylt plussz az e vitamint kellett elkezdenem szedni péntek szombat kellett együttlenni vasárnap meg el kellett kezdeni az utrogestan hüvelykapszulát napi 2szer2 .Nekem a méhnyálkahártyám 6.5 mm volt Nagyon kiváncsi vagyok nálad mi lesz mert hasonló a te sztorid is.Majd írd meg légyszi 😀
2016. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia. Június 6.án voltam uh.n és 8.án mentem vissza Pregnylt kapni 2 adagot. Azt mondta a doki, hogy aznap 8.án valamint 9.-10.én legyünk együtt. Szombattól (mától) este 2x arefamot használjak míg elnem fogy az 15nap, majd utána kell tesztet csinálnom, ha megjön amit nem szeretnék akkor megint ciklus 5.napjától 9.ik napig clopihent kell szednem.

írok majd :)

2016. jún. 11. 20:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Írj majd veled is mi a helyzet. Nagyon kell kiváncsi lettem :) :D
2016. jún. 11. 20:36
 9/15 anonim válasza:

Szia utilsó válaszoló vagyok.Én 2ikán kaptam a szurit csak 1 adagot.Nekem sajna nem mondta mikor tesztelhetek először.Csak annyit mondott ha kimarad a mensi hivjam.

Az előző mensi 33 napos volt,most vagyok a 22ik napon.Mensi elött már 10 nappal elkezdek barnazni.eddig még nem barnázok...remélem így is marad.Arra gondoltam szombaton (szuri utáni 16ik nap) már talán tesztelhetnék egyet.Vagy még ez is korai?

2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha megkaptad a szurit, akkor talán az nap vagy legkésőbb 3 napon belül kilöködik a petesejt és onnantól kell számolni 14-15 napot hogy ne jöjjön a mensi, de célszerű akkor tesztelni mikor kimarad, mert elötte a szuri miatt pozitivat mutat
2016. jún. 13. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!