Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik voltak már terhesek mik...

Akik voltak már terhesek mik a tapasztalataik/véleményeik ezek alapján?

Figyelt kérdés

Átlagosan 31 napos a ciklusom. Ma vagyok a 36. napon, negatívat teszteltem délelőtt X-epillel. Viszont kb 2 hete minden nap napközben hányingerem van, kb 4x volt mellfeszülésem/érzékenységem is. Legutóbbi menzim júl 28-tól volt kb 5-6 naposak szoktak lenni. Az előbb sorolt tünetek nem jellemzőek rám menzi előtt. Ezen kívül fáj a derekam, bár az szokott mielőtt megjön is. Júl 5, 8, 10, 16-án voltunk együtt férjemmel. Nem szoktam érezni mikor van peteérésem, próbálkozunk amikor jól esik. Első baba projekten vagyunk, május óta. :)

27/L



2016. szept. 2. 14:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítok: AUG 5, 8, 10, 16 - án voltunk együtt!!! :)
2016. szept. 2. 14:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt másnapján teszteltem halvány pozitívat x-epillel.

Tudtam, h mikor van peteérésem, akkor is fogant a baba. :)

Tüneteim nem igazán voltak. Olyasmi volt csak mintha meg akarna jönni és párszor furán beleszúrt valami a derekamba.

Ez még bármi lehet nálad!

22+3 hkm

2016. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Terhességi tüneted nem lehet max mostanàban, de nem két héttel ezelőttől. A tesz a fogantatàs utàn 14 nappal màr pozitìv lenne.

Ha esetleg lasabban termelődik hcg vagy a veséd nem úgy vàlasztja ki akkor talàn hétfőn màr pozitìv. Ha akkor sem akkor doki és vérvétel.

2016. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hétfőn reggel tesztelek másfajtával ha addig nem jön meg, hátha! Miért ne lehetnének már 2 hete tüneteim? Ha az említett időpontokban voltunk együtt?

Köszi a válaszokat!

2016. szept. 2. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát általában amikor valakinek már ilyen tünetei vannak, annak a teszt pozitív! Mivel a tünetek a hcg hormon jelenléte miatt jelentkeznek! És ugyebár ezt mutatja a teszt is ki... 16-a óta nem voltatok együtt? Mert ha abból az alkalomból(vagy az előtte említettekből) fogant volna baba, már ki kellene mutatnia szintén a tesztnek! De szorítok azért!
2016. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért nem lehet tüneted, mert a HCG hormon csak a beágyazódáskor kezd termelődni, tehát az első hét elből kilőve, de utána is fokozatosan növekszik. Nekem 8. héttől volt hányinger/hányás, nagyon enyhe hányinger a 6-héttől, az előtt pedig csak az enyhe mellfeszülés jelezte,hogy valami "más". Mikor pedig teszteltem, kimaradtkor, akkor abszolút semmi tünet. Persze mindenki más, de hányinger kimaradt előtt véleményem szerint max pszichésen van. Őszinte leszek: ha 16-án voltatok utoljára együtt, akkor már mutatnia kéne a tesztnek. Persze lehet, hogy még ahhoz képest is később volt az ovud (vagy akár mostanában, ha nagyon kitolódik...) és akkor később estél teherbe, de a 16.-i együttlétet ha nem mutatja a teszt, akkor szerintem nem is jött össze. akkor 15-17. dpo-n lennél és ekkor már jó eséllyel pozitívak a tesztek, ha van valami.
2016. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor mi 3 hónapja próbálkoztunk a babával azt se tudtam megmondani mikor voltunk együtt.Ne akard Ennyire görcsősen.A psziché kihat a szervezetedre és annyira beleélted magad h terhes vagy h késik a menszeszed.
2016. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja?És igen:2 hete még nem lehettek tüneteid,be sem ágyazódott még akkor,ha egyátalán negtermékeyült.

27 éves NŐ léttedre lehetnél kicsit tájékozottabb.

2016. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak leírtam mik a tünetek...igyekszem nem rágörcsölni, mástól is hallottam, h tudta mikor voltak együtt, nincs ebbe semmi, főleg ha figyeli mikor van peteérése! Nagyon jó lenne ha konkrétan megjönne már, v ha nem lenn pozitív teszt, nyilván elmegyek dokihoz, ha egyik sem lesz a közeljövőben!
2016. szept. 2. 20:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Most nézem a naptárba, múlt héten kezdődtek ezek a tünetek, nem is 2 hete, na mindegy, lesz ami lesz! Csak nyilván zavaró, h semmi konkrétum, se menzi, se pozitív teszt! :D Már mosolygok rajta! :)
2016. szept. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!