Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdeklödnék hogy a Trimeszter...

Érdeklödnék hogy a Trimeszter terhes vitamin kinek segitett teherbe esni? Mi a véleményetek rola?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a vitamintól esel teherbe.. Igazából helyre rakja a TSH szintet és az segíthet.. De inkább kérj orvosi kivizsgálást minthogy el kezdj tömni magadba egy vitamint és várod a a csodát.. Van olyan ismerősöm aki fél év de olyan is aki 1,5-2 évig szedte ezt a vitamint és csak utána sikerült... Szóval nem hiszem hogy ettől lenne bárki terhes.. De Facebookon sok a siker történet
2016. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Es facebookon van egy zart csoport, ahol trimesztert probalo/szedo nok oszinten leirkak a tapasztalataikat, jokat is, rosszakat is. En objektiv korultekintes nelkul elkezdtem szedni es nagyon megbantam.
2016. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszónöm a vàlaszokat! Szabad megkérdeznem hogy miért bàntad meg?
2016. szept. 3. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert durva mellekhatasokat okozott: hajhullas, extrem fejfajas, peteeresi zavarok, pattanasok megjelenese stb. Egy ideje nem szedem es minden a regi. Egyszer probaltam meg visszaterni ra, akkor csupan ot napig szedtem, mert a negyedik naptol ujra jelntkezett a brutalis fejfajas. Soha tobbe egy szemet sem fogok bevenni. Van, aki arrol szamol be, hogy meg sem erzi, hogy szedne, annyira nem okoz semmi kellemetlen tunetet. Proald ki, hatha neked bevalik, de ne varj tole csodat, mert egy egeszseges terhesseg letrejottehez es megtartasahoz elsosorban hormonok kellenek.
2016. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9 hónap próbálkozás és egy doboz trimeszter után pozitívat teszteltem!!! :)
2016. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!